Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Gabe napisał:

Tymczasem we wczorajszym meczu Iranu zawodnicy biegali średnio po 8-9 km na mecz, też w 65-70% truchtem, pomimo miażdżącej przewagi Portugalii (68% posiadania piłki).

 

Wniosek nasuwa się sam - Polakom się chciało grać, tylko nie bardzo mieli pomysł jak.

 

Ja chciałbym zobaczyć % wygranych piłek po walce o górne piłki. Przecież to większości nawet nie skakaliśmy.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Reaper napisał:

Coraz bardziej dociera do mnie zmiana pokolenia, że staję się dinozaurem i strasznie mnie to bawi :kekeke: Gadam ze stażystką u nas, rocznik pewnie 95/96 i cośtam opowiadam, że pojechałem kiedy na festiwal metalowy i mówię, że grały tam takie kapele jak Korn, Slipknot, Marylin Manson, a ona mówi, że nie zna żadnej :D Próbuję dalej, Metallica... kmini, kmini, chyba logo kojarzy, bo często jest na koszulkach, ja mówię, że bardzo możliwe, a jak wygląda to logo? No taki trójkąt i przechodzi przez niego światło, a wychodzi tęcza :rotfl: Oczywiście o Pink Floydach też zerowe pojęcie. Mówi, że mieszkała w Niemczech, ale o Rammsteinie też nie słyszała :kekeke: 

 

Pewnie trafił mi się egzemplarz trochę ułomny muzycznie, ale nie zmienia to faktu, że coraz częściej łapię się, że mówię o czymś co dla mnie jest oczywiste, a moi rozmówcy nie mają pojęcia o co chodzi ;) 

 

W liceum przyszedłem na w-f w koszulce Manchesteru United z Colem na plecach i miałem pytania, że przecież ani Ashley ani Joe nie grali w United....

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Reaper napisał:

Coraz bardziej dociera do mnie zmiana pokolenia, że staję się dinozaurem i strasznie mnie to bawi :kekeke: Gadam ze stażystką u nas, rocznik pewnie 95/96 i cośtam opowiadam, że pojechałem kiedy na festiwal metalowy i mówię, że grały tam takie kapele jak Korn, Slipknot, Marylin Manson, a ona mówi, że nie zna żadnej :D Próbuję dalej, Metallica... kmini, kmini, chyba logo kojarzy, bo często jest na koszulkach, ja mówię, że bardzo możliwe, a jak wygląda to logo? No taki trójkąt i przechodzi przez niego światło, a wychodzi tęcza :rotfl: Oczywiście o Pink Floydach też zerowe pojęcie. Mówi, że mieszkała w Niemczech, ale o Rammsteinie też nie słyszała :kekeke: 

 

Pewnie trafił mi się egzemplarz trochę ułomny muzycznie, ale nie zmienia to faktu, że coraz częściej łapię się, że mówię o czymś co dla mnie jest oczywiste, a moi rozmówcy nie mają pojęcia o co chodzi ;) 

Nie dinozaurem tylko inteligentnym, szukającym, z zajawką, interesującym się człowiekiem.

Ona to ogłupione pokolenie eski, yutuberów, mające wszystko pod ręką/oczyma, bez konkretnych zainteresowań i (nawet) pobierznej wiedzy ;)

  • Zmieszany 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Makk napisał:

Nie dinozaurem tylko inteligentnym, szukającym, z zajawką, interesującym się człowiekiem.

Ona to ogłupione pokolenie eski, yutuberów, mające wszystko pod ręką/oczyma, bez konkretnych zainteresowań i (nawet) pobierznej wiedzy ;)

:kekeke: 

 

Nie no, mysle ze w dzisiejszych czasach jest tak latwy dostep i mnogosc najrozniejszej muzyki, ze mozna tych zespolow katowanych w radiu nie kojarzyc i sluchac zupelnie innych rzeczy, chociaz IMO wypada znac klasyke, nawet jesli sie nie slucha rocka.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:

Nie dinozaurem tylko inteligentnym, szukającym, z zajawką, interesującym się człowiekiem.

Ona to ogłupione pokolenie eski, yutuberów, mające wszystko pod ręką/oczyma, bez konkretnych zainteresowań i (nawet) pobierznej wiedzy ;)

Też myślę, że pewną klasykę powinno się znać i trochę obciach nie wiedzieć, co to Metallica, ale serio wywnioskowałeś to wszystko na podstawie znajomości muzyki? :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, Man_iac napisał:

Też myślę, że pewną klasykę powinno się znać i trochę obciach nie wiedzieć, co to Metallica, ale serio wywnioskowałeś to wszystko na podstawie znajomości muzyki? :D

 

Na pewno wniosek, że stażystka w Szkocji jest wychowana na radiu ESKA był przemyślany :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Też myślę, że pewną klasykę powinno się znać i trochę obciach nie wiedzieć, co to Metallica, ale serio wywnioskowałeś to wszystko na podstawie znajomości muzyki? :D

Raz- to nawet nie chodzi o znajomość rzeczonej Metalliki. Kto co słucha i jaki ma gust muzyczny. 

Nie na podstawie znajomości muzyki czy też osoby mieszkającej w Polsce, Szkocji czy na Wyspach Pago Pago tylko na podstawie styczności z podobnymi rocznikami ;)

Odnośnik do komentarza

Ta a propos Metalliki przypomniałem sobie historyjkę, która pokazuje, jak różni się świat dzisiaj, od tego, gdy byłem w podstawówce. W klasie rozgorzała ożywiona dyskusja właśnie o Metallice. Spór polegał na tym, czy prawidłowo pisze się Metallica, czy Metalicca. To nie były czasy, kiedy w takich sytuacjach można było wyciągnąć smartfona z kieszeni i sprawdzić w google, w związku z czym najpierw byli pytani nauczyciele. Również każdy miał swoją teorię no i każdy był traktowany jako równy autorytet - młoda nauczycielka historii, która w dodatku lubiła muzykę rockową miała dokładnie taką samą siłę głosu, jak katechetka, która też nawet o zespole nie słyszała. W końcu stało się - komuś udało się udokumentować prawidłową nazwę i przekonać wszystkich. Otóż tym dowodem była kaseta magnetofonowa przyniesiona przez jednego z dyskutujących, która była piracką kopią i miała na domowej drukarce - zwyczajnie czarną czcionką na białym tle napisane "Metalicca". 

  • Zmieszany 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Makk napisał:

Nie dinozaurem tylko inteligentnym, szukającym, z zajawką, interesującym się człowiekiem.

Ona to ogłupione pokolenie eski, yutuberów, mające wszystko pod ręką/oczyma, bez konkretnych zainteresowań i (nawet) pobierznej wiedzy ;)

Ej ej ale Eske to szanujmy :eusa_naughty::icek:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...