Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Fenomen napisał:

ja tez mam lek wysokosci :D dlatego czesto boje sie wykonac ten nastepny ruch :P

najgorzej jest na pologach, bo ja sie czuje najpewniej, gdy dobrze trzymam chwyt w rekach, nawet jesli nogi srednio trzymaja; a na pologach zwykle chwytow na rece nie ma i trzeba zaufac tarciu gumy w butach, przykleic sie do skely i pomalutku jakby wczolgiwac do gory; niejednokrotnie na takich pologach moja psycha nie wytrzymuje i kaze sie spuscic na dol :P

 

Ja mam potworny lęk wysokości. Długo sobie z tego nie zdawałem sprawy, co roku jeździłem w Tatry które kocham... aż do chwili, gdy kiedyś z wycieczką klasową oprócz jaskinii Mylnej poszliśmy też w górę, do sąsiedniej jaskinii która znajduje się nad Mylną (zapomniałem nazwy). Tam trzeba w pewnym momencie podejść bodajże po drabince, przejść okrakiem przez wąską ścianę i wejść na drugą drabinkę. Autentycznie mnie zmroziło, zmusiłem się resztką sił bo głupio byłoby przed uczniami wszystkich zablokować :D

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie nie miałem, aż kiedyś jak wjechałem na Sagrada Familia i troszkę wiało, to chodziłem przytulony do ściany. Po prostu panika nieomal. Przerażali mnie ludzie wychylający się za barierki. Żołądek w gardle jak musiałem się odkleić od ściany. Od tego czasu niekomfortowo się czuje na znacznych wysokościach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, schizzm napisał:

Czy jest jakaś fajna pozycja książkowa wydana w związku z Mistrzostwami Świata w Rosji? Jakiś fotoalbum/skarb kibica coś w tym stylu? Zakupiłbym coś takiego dla teścia :-k 

Na stacjach orlen masz publikację pod redakcją Stanowskiego - niezła (choć to jedyna publikacja okołomundialowa, którą kupiłem). A w Playboyu wywiad z Grosickim

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Counter napisał:

Kurde zadowolony jestem ze swojego moda karty graficznej, fajne temperatury, chyba niższe niż były, cicho chodzi, same plusy. Wyszło mnie 52zł, a w serwisie chcieli minimum 250zł za naprawę. Oby tylko się nic nie zjebało. ;) 

 

Mój były współlokator kupił wczoraj Gforce GTX 1080 za 2710 zł....

Odnośnik do komentarza

Kurwa ludzie w publicznych lobby w F1 2017 są pojebani, starty to jest masakra i walka o przetrwanie, a najgorzej jak przychodzi ostatnie okrążenie i koleś, który siedzi Ci na dupie przez ostatnie 3 okrążenia spycha Cię z toru bo nie umie na czysto...no kurwa. Najgorsze, że robią to samo typy co umieją jeździć i mają przegrane po 1000 wyścigów. Jeździłem dzisiaj online z godzinę, w każdym jakimś incydent, ale też nie powiem, było trochę ogarniętych ludzi co umieli sobie zostawić miejsce w zakręcie, a nie wypychanie po zewnętrznej. Nadzieja w F1 2018, mają wprowadzić matchmakingi, rangi i raporty, więc po wyjściu z silvera powinno być już git. :D

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

Ja w sumie nie miałem, aż kiedyś jak wjechałem na Sagrada Familia i troszkę wiało, to chodziłem przytulony do ściany. Po prostu panika nieomal. Przerażali mnie ludzie wychylający się za barierki. Żołądek w gardle jak musiałem się odkleić od ściany. Od tego czasu niekomfortowo się czuje na znacznych wysokościach.

nas w tym roku nie wpuscili na Sagrade tam do gory - powiedzieli wlasnie ze za mocno wieje i nie wpuszczajo :(

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

spoko, moja siostra ktora mieszkala w Barcelonie 8 miesiecy i byla tam na przynajmniej kilku parodniowych wypadach tez dopiero ostatnio weszla do srodka ;)

ale mysle, ze warto, ale w godzinach popoludniowych, kiedy slonce jest nisko i swieci w witraze - wtedy wyglada to naprawde spoko

my bylismy ciut za wczesnie (ok 14.30 chyba) i jeszcze slonce bylo odrobine za wysoko, wiec nie dawalo maksimum swiatla, ale i tak moglo sie podobac:



N8cJygdiIkeXJXjiGVe0d21LqGNZ-JUNTxuBVr4z

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Counter napisał:

więc po wyjściu z silvera powinno być już git. :D

To samo chyba mówi się w każdej grze, a potem dostaje policzek ^^ w sumie moje doświadczenia z lola i ow trochę to potwierdzają - nie ważne gdzie, zawsze jest tak samo tylko czasem poziom gry się wyrównuje zamiast jednostronnych gwałtów :P

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...