Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Misiek napisał:

To może w Hiszpanii. U nas dalej jeździ szrot, w którym nie jesteś w stanie posłuchać radia internetowego prosto z auta, tylko ewentualnie robić podjazdy w stylu jakieś transmittery i parować to z telefonem, a oni nawet apki nie mięli do słuchania, tylko przez stronę...

 

Bez przesady, dużo jest na drogach w Polsce dobrych samochodów ;) poza tym nawet w mojej Skodzie z 2001 roku słuchałem audiobooków dzięki transmiterowi za 30 złotych, który działał na kabel, nie trzeba było nic parować.

Odnośnik do komentarza

no właśnie, się tak wypowiadacie, jakby weszlo.fm nie istniało :-k

 

mi się zdarza raczej rzadko ich słuchać w audycjach na żywo (chyba tylko w samochodzie + bieganie), ale już z odsłuchu leci u mnie w miarę często, pewnie jakoś co drugi wieczór

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

No bo weszło to trochę gimbazą trąca, poza tym po akcji z dzwonieniem do Peszki przestałem ich słuchać. Tak naprawdę, to jeśli chodzi o zapinamypasy to słuchałem tylko audycji kibiców Widzewa

 

Ta akcja była chyba w trzecim dniu istnienia xD więc się nasłuchałeś, że się boję o Twój słuch ;) 

Odnośnik do komentarza

nie no, Misiek, bez jaj. ta akcja została już skomentowana na sto razy, w sumie to rozeszła się po kościach (tak ze strony głąba-dzwoniącego, jak i napierdolonego w sztok Peszki).

 

mają naprawdę spoko archiwum, które naprawdę na bieżąco uzupełniają, a do tego podoba mi się, że reagują na bieżąco z ramówką - na przykład jak Zizou się rzucił, to nagle wyjebali jakąś zaplanowaną audycję (ale chyba powtórkę) i weszli z tematem na żywo

Odnośnik do komentarza

No masz prawo, też nie popieram, choć uważam, że sprawa nie jest czarno-biała. Jednak to był jeden dziennikarz, który się wygłupił, przeprosił i wynagrodził finansowo niektóre szkody. Stacja go zawiesiła na pewien czas.

 

No i nie uważam, że przez to należy stygmatyzować całe przedsięwzięcie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pulek napisał:

no właśnie, się tak wypowiadacie, jakby weszlo.fm nie istniało :-k

 

mi się zdarza raczej rzadko ich słuchać w audycjach na żywo (chyba tylko w samochodzie + bieganie), ale już z odsłuchu leci u mnie w miarę często, pewnie jakoś co drugi wieczór

Weszło ma społeczność i hajs od bukmacherów, więc podziałają dłużej, ale i tak nie wydaje mi się, żeby dociągnęli do końca roku.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, schizzm napisał:

No ja przez poprzednie lata zawsze dostawałem, a tym razem prawie 800e do zwrotu :( 

 

A to i tak dobrze, bo było 1000, ale pani w urzędzie jakąś ulgę wynalazła, którą mogła pode mnie podpiąć :ysz:

 

Tak już jest jak się raz wdepnie na przestępczą ścieżkę.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...