Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Hajd napisał:

Weszło ma społeczność i hajs od bukmacherów, więc podziałają dłużej, ale i tak nie wydaje mi się, żeby dociągnęli do końca roku.

 

Stano mowil ze maja siana na utrzymanie radia dopoki im sie nie znudzi, z tego co pamietam do konca roku planuja dodac wizje, wiec raczej tak zle nie bedzie.

 

No i wcale bym sie nie zdziwil, jakby za weszlo.fm stal Lesnodorski, ktory ostatnio inwestuje w Internety ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ingenting napisał:

A do mnie na LI napisał jakiś ziom z rekrutacji na PMa do Madrytu, ale żona coś nie bardzo chce. (o ile i miałbym jakieś szanse na to)

Co tam żona, rekrutuj się. Zawsze jest to jakieś fajne doświadczenie, a może z czasem się przekonacie jak wam rzucą milion jurków. A jak nie, to ryzykujesz tylko czasem, który stracisz na rekrutację, a IMHO takie doświadczenie i taki kontakt może tylko zaprocentować w przyszłości. Ja nawet wśród znajomych na fejsie mam kilku szefów firm, do których się rekrutowałem, ale gdzieś odpadałem na ostatnich etapach ;) 

 

@schizzm tak to jest jak siuę dostaje trzynastki, czternastki i inne bonusy :> 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Reaper napisał:

Co tam żona, rekrutuj się. Zawsze jest to jakieś fajne doświadczenie, a może z czasem się przekonacie jak wam rzucą milion jurków. A jak nie, to ryzykujesz tylko czasem, który stracisz na rekrutację, a IMHO takie doświadczenie i taki kontakt może tylko zaprocentować w przyszłości. Ja nawet wśród znajomych na fejsie mam kilku szefów firm, do których się rekrutowałem, ale gdzieś odpadałem na ostatnich etapach ;)

ja pierdolę, dużo bym dał żeby mieszkać w Madrycie. Nigdzie indziej mi się tak nie podobało.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...