Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, me_who napisał:

Iść na tego Solo czy nie :-k

135 minut trochę długo, a jak będzie niedobrość?

Idź. Ja się nie nudziłem. Byłem w dodatku na pokazie 4DX to bujały fotele, błyskały stroboskopy i chlapała woda więc zasnąć się nie dało :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

"No Manchester by the Sea meh i nudy ale troche CGI i pił pił i ooo... to dobre - idem!" 

 

;)

Nie nudy, bardzo mi się podobało, ale od momentu jak spotyka się z byłą żoną do końca nabiera za dużego tempa, które w ogóle do tego filmu nie pasowało. Ponadto film ma tak przyziemne zakończenie, że jak wjechały napisy to w sumie cała opowieść nagle okazała się przyziemna i tak w sumie po chwili stwierdziłem, że zobaczyłem film o niczym szczególnym ;)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Counter napisał:

Dostałem życzenia urodzinowe od Bartusa na chacie w gierce widoczne na streamie ;) Chłopaki wygrali dwie mapy 16:0, idą po swoje. Jutro ważny mecz dla nich ESPORTNOW vs Pact staff, jak Pact wygra to chłopaki muszą 1 mapę ugrać na Esport i jadą na turniej do Poznania. :) 

Pact to taka poważniejsza już półka, oni chyba w lidze polskiej grają na poziomie z Kinguinem, AGO itp?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Nie nudy, bardzo mi się podobało, ale od momentu jak spotyka się z byłą żoną do końca nabiera za dużego tempa, które w ogóle do tego filmu nie pasowało. Ponadto film ma tak przyziemne zakończenie, że jak wjechały napisy to w sumie cała opowieść nagle okazała się przyziemna i tak w sumie po chwili stwierdziłem, że zobaczyłem film o niczym szczególnym ;)

Ale on wlasnie byl fajny w swojej "zwykosci". Ile razy prychnalem ze smiechu na odowiedzi (albo ich braki) Lee to moje. Rola pieknie skrojona pod Afflecka :)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...