Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy od 3 lat (musiałem sprawdzić aż na endomondo, bo nie wierzyłem, że to może być tak dawno) poszedłem pojeździć na rowerze w swoich rodzinnych stronach. Masakra, kiedyś jako gówniarz miałem przesyt takich wiejskich widoczków, a dzisiaj? No jestem zachwycony, jeździłem przez takie tradycyjne wiochy, odkryłem nowe miejsca, przypomniałem sobie stare ścieżki co z rodzicami jeździłem kiedyś. Lekkim szokiem był dla mnie widok mieszkańców wsi, którzy siedzieli wspólnie wzdłuż ulicy i gadali z sąsiadami, śmiejąc się co chwile. Fajnie jest tak odkryć na nowo swoje rodzinne strony. :) Chyba jestem już przesycony miejskim życiem, że tak zacząłem zwracać uwagę na takie szczegóły. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

@lad

 

Sytuacja jest taka, że przegrywam 4-0 do przerwy w meczu w którym miałem zostać zmiażdżony a za 3 dni mam ważny mecz z rywalem w zasięgu. Jak kazać piłkarzom grać na luzie i się nie przemęcza? Tempo na najniższe i coś jeszcze? 

No generalnie im niższa mentalność tym mniejsza intensywność, ale bez piłki tez trzeba pobiegać wiec dużo zależy od tego jak gra twój przeciwnik. Powiedziałbym nawet, ze więcej bo jak będą próbowali cię wyciągać i grać na około to wymusza na twoich zawodnikach dużo biegania wzdłuż i wszerz. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Brudinho napisał:

Ohhh więc tutaj wczoraj też dotarłem.

Sprawdzałem działanie nowego leku na moje dolegliwości. Wódka w ilości morze leciutko je rozwiązała.

 

Hmm jakby to delikatnie napisać, jesteś pierdzielniety?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobrze, ale Włocławek jest po prostu chory na koszykówkę.

 

Anwil prowadzi 3:2 w finale i jutro jest mecz w Ostrowie. Może to być mecz, który zapewni Anwilowi złote medale. Oczywiście, jak można się było spodziewać, zapotrzebowanie na bilety jest bardzo duże, a klub z Ostrowa dał trochę mało biletów dla kibiców Anwilu. Kibice Anwilu chcieli to rozwiązać w ten sposób, że... zwyczajnie ruszyli dzisiaj w drogę do Ostrowa z leżakami i... czekają pod kasą, aby kupić bilety :keke: Kasy otwierają jutro o 10.

 

Trochę beka, bo klub z Ostrowa zapowiedział, że przed sprzedażą będzie sprawdzał dowody osobiste :o

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzien dobry

 

Ale mam "festiwal laga" :roll:.

Niech się ten dzień skończy.

 

Jeszcze byłem przekonany że dziś mam wizytę w urzędzie podatkowym w związku z rocznym rozliczeniem, wczoraj gorączka że nie mam pokserowanych dokumentów, plan jak zorganizować logistycznie ogarnięcie wszystkiego, a tu dziś rano patrzę na mailowe potwierdzenie umówienia wizyty, że to jutro. Chcę iść spać. 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...