Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Meler said:

Identycznie jak Lukas, od czasu jak KD postanowił nabić sobie pierścieni kibicuję LeBronowi :) Ciekawi mnie tylko, że tak mało zawodników tego typu godzi się na takie discounty. Pewnie jakbym był tym koszykarzem to bym miał inny pogląd, ale chyba bym spoko zawsze brał 10 mln dolarów mniej i grał z Lebronem, niż miał maxa obok Westbricka ;)

 

Zawsze łatwiej się liczy cudze hajsy :)

 

Zwłaszcza, jak maxa proponuje 5 ekip, a Brick gra tylko w jednej z nich :) Ogólnie to CBA z NBA jest niesprawiedliwe względem najlepszych graczy (głównie max'y). Taki LeBron jest wart 70-80% salary. Dokładając mu 5 graczy na minimum można już planować kolejne ECF :) 

 

I nie zrozumcie mnie źle, ja uwielbiam GSW i nie kibicuję LeBronowi w żaden sposób. Po prostu nauczyłem się doceniać jego umiejętności. Nie wiadomo kiedy (czy?) pojawi się w lidze kolejny taki dominator.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Meler napisał:

A skąd wiadomo, że ma? @Gacek

Wiadomo. Info od lekarza ze Śląska z baaardzo dobrymi kontaktami w stołecznym samorządzie.

Do plotek o śpiączce i tym podobnych doniesieniach odnosić się nie będę, bo to nic pewnego w przeciwieństwie do informacji o guzie. 

BTW pisał o tym dziś też Deresz, spóźniłem się z breaking news parę godzin. :(

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

Nie żebym coś, ale Stonoga twierdził też, że Duda ma dziecko z własną siostrą xd

Nie no, wiadomo, że Stonoga jest szalony i skompromitowany, ale tu akurat muszę mu oddać, co należne. Bo w wersję z kolanem, które się leczy w dwa dni, to chyba nikt przytomny już nie wierzy ;)

W tej całej sytuacji to mi najbardziej lekarzy żal, pewnie wczorajsza wizyta prokuratury w szpitalu to tylko preludium. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś chciał Xboxa:

 

https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/xbox-one-s-za-772-zlote-z-wloskiego-microsoft-store-mozliwe-620-zlotych/

 

===

 

Chyba się wjebałem w ten pakiet LuxMedu przez pośrednika. Myślałem, że mogę rezygnować w trakcie 14 dni od odebrania umowy, a to jednak od rozmowy telefonicznej... i pizda. To teraz muszę sprawdzić czy działa czy oszuści.

 

Odnośnik do komentarza

Apropo lekarzy to w poniedziałek muszę iść na wyniki, bo mam zerowe siły do życia. Wstaje rano zmęczony bardziej niż przed położeniem się spać. Po dwóch godzinach potrzebuję drzemki. Po 5 godzinach drzemki wstaje zmęczony ale nie będę się kładł bo coś trzeba zrobić. Od 23-0 już leżę w łóżku bo padam. Cukier w normie. Nie wiem co jest grane ale jak nie pierdolne 18 godzin snu to nie ma człowieka.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, schizzm napisał:

Anna von Hauswolff, wow. Śpiewa jeszcze lepiej niż na płytach. Zresztą na albumach muzycznie jest dość oszczędna i minimalistyczna, na koncercie to kobiece wcielenie swans, raz z czasów lat 80., aby za chwilę nawiązywać do współczesnych łabędzi. Mega cios, czegoś aż tak dobrego się nie spodziewałem.

 

Widziałem ją na Offie rok temu i też było mega(poza samą muzyką znakomita gra świateł).

Za to minus tego koncertu jest taki, że do tej pory nie jestem wstanie słuchać jej studyjnych płyt(które lubiłem), po koncercie wydają mi się nudne(to samo zresztą mam z Viet Cong/Preoccupations) :D 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:
18 minut temu, jmk napisał:
Brak pracy?;)

No właśnie kilka zleceń jeszcze tam mam.

 

Ogólnie chodzi mi o pracę właśnie taką stałą i też nie z domu. Trochę heheszkowałem, ale trochę jest w tym prawdy, że inaczej się czuje, kiedy się faktycznie chodzi do pracy i regularnie itp, a inaczej jak właśnie z domu i to jeszcze raz na jakiś czas. Moja siostra też x lat pracowała zdalnie (tak normalnie 8-16), ale odkąd znalazła pracę w biurze to wydaje mi się, że jej lepiej - psychicznie, co za tym idzie też fizycznie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Ogólnie chodzi mi o pracę właśnie taką stałą i też nie z domu. Trochę heheszkowałem, ale trochę jest w tym prawdy, że inaczej się czuje, kiedy się faktycznie chodzi do pracy i regularnie itp, a inaczej jak właśnie z domu i to jeszcze raz na jakiś czas. Moja siostra też x lat pracowała zdalnie (tak normalnie 8-16), ale odkąd znalazła pracę w biurze to wydaje mi się, że jej lepiej - psychicznie, co za tym idzie też fizycznie.
A no to chyba fakt. Problemem jest też chyba to że tracę furę czasu na głupoty (bo w biurze zrobiłbym to 5 razy szybciej) i nie uczę się niczego nowego.
Odnośnik do komentarza

U mnie zagrzmiało i się zesrało. Nadal skwar taki, że można zwariować. Choć  z drugiej strony wczoraj spadł deszcz i po chwili wylazło słońce i było jak w tropikach, gorunco i wilgotno. Więc nie wiadomo co lepiej. Najlepiej to by było 23-25 i wiaterek.

 

@lad jakieś plany co do wymiany dekoderów w Multi? Mój już działa głośniej niż plejstejszyn, a to wyczyn.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

U mnie zagrzmiało i się zesrało. Nadal skwar taki, że można zwariować. Choć  z drugiej strony wczoraj spadł deszcz i po chwili wylazło słońce i było jak w tropikach, gorunco i wilgotno. Więc nie wiadomo co lepiej. Najlepiej to by było 23-25 i wiaterek.

  

@lad jakieś plany co do wymiany dekoderów w Multi? Mój już działa głośniej niż plejstejszyn, a to wyczyn.

Masz PVR - dobrze pamiętam? W tej chwili mamy z nagrywaniem tylko te gówna KAONy i to jest mój ból największy. Interfejs nawet fajny i działa sprawnie, ale nagrywać możesz chyba z 15 programów. 

 

Możesz zgłosić awarię, ale co najwyżej dostaniesz kolejną używkę niestety.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...