Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jmk napisał:

Potrzebuję porady taktycznej - w jaki sposób porusza się wysunięty rozgrywający na pozycji AMC w stosunku do napastnika? Tzn. jakie połączenie z nim byłoby najlepsze - wysunięty napadzior czy lis?

 @lad

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze połączenie - powtarzam to po raz dwusetny ;) Tak naprawdę każda kombinacja może działać. Wszystko jest zależne od tego jak chcesz, żeby grali i od atrybutów twoich zawodników. 

 

To co ci mogę doradzić to tyle, że LPK to rola, która wymaga bardzo dobrego supportu. Wysunięty napastnik częściej bierze grę na siebie i sam jest w stanie stworzyć zagrożenie. LPK tylko czeka na podania. Ja nie lubię grać osamotnionym LPK, bo to wymaga bardzo dużego zaangażowania ze strony skrzydłowych/pomocników.

 

@Vami jesteś jutro i w sobotę w Szczecinie? Dam radę podjechać w sobotę na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

czemu nie mogę sobie ustawić, że jestem znany, ale nie z gry w reprezentacji kraju? 

No przecież nie musisz wybierać global level albo international. Ja zawsze ustawiam bodajże regional i nigdy nie mam problemów z reputacją.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, jmk napisał:

Zrobiłbyś kiedyś mapy poruszania ról i zadań ;)

No przecież masz opisane wszystko w FM + polecenia indywidualne przypisane na sztywno mówią dużo o tym jak dany zawodnik będzie grał.

 

Ciężko jest coś takiego zrobić, bo pamiętaj że wszystko jest zależne też od pozostałych zawodników i ich ról oraz ogólnej taktyki.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lad napisał:

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze połączenie - powtarzam to po raz dwusetny ;) Tak naprawdę każda kombinacja może działać. Wszystko jest zależne od tego jak chcesz, żeby grali i od atrybutów twoich zawodników. 

 

To co ci mogę doradzić to tyle, że LPK to rola, która wymaga bardzo dobrego supportu. Wysunięty napastnik częściej bierze grę na siebie i sam jest w stanie stworzyć zagrożenie. LPK tylko czeka na podania. Ja nie lubię grać osamotnionym LPK, bo to wymaga bardzo dużego zaangażowania ze strony skrzydłowych/pomocników.

 

@Vami jesteś jutro i w sobotę w Szczecinie? Dam radę podjechać w sobotę na pewno :)

Tak

Odnośnik do komentarza

Nienawidzę jak technologia nie chce ze mną współpracować :roll: Bardzo polecanym bankiem w UK jest Starling Bank, który działa identycznie jak Revolut (sama apka mobilna, nie ma oddziałów ani nawet logowania przez komputer), więc zajarany mówię "bierę to". Ale założyć konto można tylko przez aplikację mobilną, której nie mogę zainstalować, bo Google cały czas twierdzi, że mieszkam w Polsce, a apka jest tylko dla mieszkańców UK :roll: i chuj, nie mogę ściągnąć apki, już gadałem z supportem Google, przeszliśmy wszystkie kroki, to teraz czekamy od 30 minut do... 24h :roll: Minęło już 20h i oczywiście bez sukcesów...

 

A dodatkowo znalazłem jakiś zajefajny internet, dużo lepszy od przehajpowanego Virgina, ale żeby założyć tam konto trzeba mieć konto w banku :lol: Więc nie mam konta w banku, nie mogę zamówić sobie internetu...

 

Poszedłem do oddziału Royal Bank of Scotland, ale umówili mnie dopiero na 3.30pm na zakładanie konta, wtedy może uda mi się już ogarnąć ten internet, ale założą mi go najwcześniej w czwartek w przyszłym tygodniu :( 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...