Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie jak ostatnio oglądałem TVP to miałem wrażenie, że żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.

Dzisiaj mieli się odezwać w sprawie tej roboty. Ale mam wrażenie, że wszystko rozeszło się na zasadzie "Ale ja nie mam telefonu! ok ok"

Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Dudek said:

Ostatnio pierwszy raz od nie pamiętam kiedy tankowałem powyżej 5 zeta za litr (5,07), ale jak tak spooooooooooko.

 

comment_rcHe4gOA2W08APv8tTshrzAy28cqmlzh

 

We Francji widziałem 1.70€/litr :P

 

Kuerwa wczoraj mi mechanizm podnoszenia szyby w aucie jebnął.. zadzwoniłem dziś do serwisu i mi wycenili na 263€ netto za część i ok 2-3h roboty po 42€/h... :nigdy: 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

pytam o skillsy :roll: jeślibyś robił wordpressy, to mógłbym jednego koleszkę podpytać, on często bierze zlecenia na siebie i je zleca komuś jako podwykonawcy

 

Zdarza mi się robić wordpressy. Chciałem wysłać priv ale widzę że nie mogę 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

2h20m-2h40m na polmaraton? No szalu ni ma :P Ja bym chcial tak sie przygotowac zeby przeciec polmaraton <2h

W tej chwili zdolność przebiegnięcia góra 5-7 km sprawia, że odechciewa mi się trenować :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Brudinho napisał:

 

No nic nie robię, bo nie mogę dostać roboty ;) 

Nie myślałeś o Nokii we Wrocku? 

4 minuty temu, lad napisał:

@Hajd, jak tam Detroit Become Human? Wartało kupić?

Warto. Jeszcze nie skończyłem ale gra się bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

@Hajd, jak tam Detroit Become Human? Wartało kupić?

Powiem ci tak. Generalnie gra jest bardzo fajna, chociaż specyficzna. Jeśli podobały ci się poprzednie gry Quantic Dream to bierz. Jeśli z kolei te wszystkie Heavy Rainy średnio ci podeszły... to i tak bierz, ale wstrzymaj się trochę, jak ceny spadną.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...