Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Man_iac napisał:

A to z niejedzeniem selera to błąd. Skoro już mamy niedzielę (bo rosol) to wyjmij tego selera z rosołu, zetrzyj, dodaj do tego kilka kropli - nomen omen- soku z cytryny i trochę rodzynek, albo innych suszonych owocow i masz od razu gotowe warzywo do schabowego.

 

Oczywiście jeszcze odrobina cukru, sól i pieprz do smaku. I ja wolę bez, ale moja rodzinka lubi do tego łyżeczkę octu.

 

Przez dwa miesiące na diecie od Mauricza jadłem takie smakołyki :) Rosół do picia (bez makaronu), mięso z rosołu + właśnie te warzywa zmiksowane. Ble ;) A suszonych owoców nie mogę ;)

 

3 minuty temu, Dudek napisał:

 

Karola Krawczyka przeniesiono do Łodzi?

Odnośnik do komentarza

o, mam MPK Poznań (Moderusy to praktycznie też 105, mają tylko nowe nadwozia)

 

Stan taboru tramwajowego (stan na 01.01.2018 r.)

Ogółem - 222 składów, w tym:

105Na - 35
Konstal 105NaDK - 3
Moderus Alfa DC - 18
Moderus Alfa AC - 2
Siemens Combino - 14
Solaris Tramino S105p - 45
Moderus Beta MF 02 AC - 24
Moderus Beta MF 20 AC - 20
Moderus Beta MF 22 AC-BD - 10
GT8 - 31
GT8/0 (dwukierunkowe) - 6
Tatra RT6 MF06 AC - 14

Odnośnik do komentarza

To dziwne pytanie, naprawde nie widze aktualnie powodu, dla ktorego ktos, kto wyjechal na Zachod mialby wrocic do kraju :keke: Chyba, ze jest np. rentierem i moze se mieszkac gdzie ma ochote i nie pracowac, no ale wtedy tez przeciez by raczej nikt nie wybral Polski.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A to prawda że od 1 lipca ma wejść w życie przepis że jeśli masz w Polsce rodzinę czy tam dom a pracujesz za granicą to masz płacić podatek w Polsce jednak? Czy wymyśl POpaprancow którzy chcą skłócić Wielką Polskę?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, kuab napisał:

To dziwne pytanie, naprawde nie widze aktualnie powodu, dla ktorego ktos, kto wyjechal na Zachod mialby wrocic do kraju :keke: Chyba, ze jest np. rentierem i moze se mieszkac gdzie ma ochote i nie pracowac, no ale wtedy tez przeciez by raczej nikt nie wybral Polski.

 

No jednak w niektórych odzywa się tęsknota :) znam takich troje, jeden zakochany w Niemczech, druga we Francji, trzeci we wszystkim byle nie pl... co najmniej dwoje z nich się tam ustawiło, ale ostatecznie homesick zwyciężył :)

Odnośnik do komentarza

@Maniac - w zasadzie w kazdym kraju starej UE masz 500+, tylko lepsze.

@Feanor - mysle, ze ta tesknota (ktora sam tez mam, szczegolnie jak chodze po knajpach w Wawie zarabiajac we frankach czy funtach :keke: ) to bardziej dziala na zasadzie fantazji, z mojego doswiadczenia to ludzie bardzo szybko zalowali powrotu i szybko przypominali sobie, czemu w ogole wyjechali z kraju.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Często też wśród tych którzy pracują na tym mitycznym Zachodzie pojawia się opinia: "tam nigdy nie czułem się u siebie". I owszem, do obecnej Polski średnio chciało by mi się wracać ale z drugiej strony nie chce mi się z niej wyjeżdżać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pytaja, bo większość ludzi wyjeżdża raczej w celach zarobkowych. Chyba odsetek wyjeżdżających w takiej sytuacji jak Ty jest raczej niewielki ;)

 

 

Pięknych miejsc na świecie jest wiele, kraj przodków tylko jeden ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...