Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://pl.soccerway.com/matches/2018/05/28/england/league-two/coventry-city-fc/exeter-city-fc/2787760/?ICID=HP_MS_23_01

 

Tak patrzę po składach, że grali jak moje Coventry, zobaczymy jak wam pójdzie wyżej cfaniaczki ;) 

 

A ja dalej nie wiem czy rezygnować z Coventry na rzecz 1.FCN. Kurde chciałbym dograć i spróbować zrobić trzeci awans z rzędu :-k Idealnie byłoby wykręcić mistrza, ale chyba nie dam rady. Za duża strata, aczkolwiek kolejek zostało bardzo dużo...

Odnośnik do komentarza

hej. Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale wydawało mi się, że kiedyś tutaj kilka osób przyznawało się do słuchania pierwszej płytki Top One. Będę miał możliwość porozmawiania z zespołem, więc jeśli ktoś chciałby zadać jakieś pytanie chłopakom, to niech śmiało daje znać ;].

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...