Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pulek napisał:

tak jak poprzedni tydzień był kompletnie zjebany, tak ten zapowiada się na taki, w którym trzeba po nadrabiać zaległości

 

dzień dobry się z Państwem!

 

koledzy od Revoulta  (@Reaper, @kolek23) - kojarzycie, ile trwał u was proces pozyskiwania karty? od rejestracji do momentu dostania jej do ręki i aktywowania?

 

Około tygodnia. W momencie gdy zamawiasz kartę wyskakuje informacja kiedy będzie u Ciebie. Do mnie miała dotrzeć 6 marca a była 5. Zamówiona 27.02

1 minutę temu, Dudek napisał:

Ziomeczki, co polecicie na taki średni ból gardła?

 

Lewatywa ale niech Ci jeszcze reszta potwierdzi.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, FYM napisał:

 

Na razie to za dużo z tego artykułu nie wynika. Czy to Widzew próbował korumpować, czy ktoś chce przeszkodzić Widzewowi. Lechii bym nie podejrzewał, bo wycofał się ze sponsorowania ich LvBet, więc nie wiem czy mają kasę na grę wyżej. Polonia Warszawa ma dużą stratę (no ale kolejek w sumie jeszcze trochę zostąło) i też kasy tam nie ma. Sokół Aleksandrów też ma duża stratę (chociaż jeszcze mecz zaległy), no i dostał w sobotę 6 sztuk od Lechii. Ktoś chce czarny PR Murapolowi robić? Zwłaszcza, że w tym albo przyszłym miesiącu Murapol ma się określić, czy chce dalej być w Widzewie. No, a jeśli Widzew z takim budżetem, kadrą, zapleczem nie potrafi sam awansować i próbuje posiłkować się czymś takim, to nic tylko zaorać... No ale poczekam z osądami, aż coś będzie więcej wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Było :P

Już proponowane, żeby nie było wątpliwości ;)

Było, ale teraz masz potwierdzenie metody!

 

@Pulekkorzystałem z darmowej metody, na kartę czekałem szalone 8 dni (zakładam, że na zadupie potrzebowała odrobinę więcej czasu, aby dotrzeć :P)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...