Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

TaSwL6a.jpg

 

Gdyby nie ten napis WiFi to bym myślał, że to wehikuł czasu i jestem gdzieś w końcówce XX wieku. :keke: 

 

Nawet grzejniki działały jak dawniej - w systemie dwójkowym: albo grzeją, albo nie grzeją. Te grzały, aż się nie dało siedzieć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że mówimy o cywilizowanej części świata? :P :keke: 

 

Ale to prawda, przez to, że trasa Mińsk Maz. -  Warszawa jest tak oblegana, to i lepsze pociągi dają (zaraz się ktoś z Siedlec oburzy, że to trasa Siedlce - Warszawa, ale oni są tylko parkingiem dla Flirtów ;)), i się człowiek odzwyczaił.

 

I żeby nie było, że narzekam - ja lubię stare składy, bo oprócz tego, że mają duszę, to i zazwyczaj więcej miejsca jest - na zdjęciu jest stara służbówka, po zdjęciu ściany między nią a pomostem powstał ogromny przedział, gdzie zmieściło by się pewnie z 15 rowerów. W Stadlerach przedział dla rowerów jest na środku wagonu (przełażą ludzie), stojaków jest na 3 rowery, a zmieści się razem pewnie z 5-6 :/ 

 

I klima też działa w systemie dwójkowym ;) 

Odnośnik do komentarza

Update o mojej paczce - jest już w Urzędzie Pocztowym na Wileniaku :o To dziś powinna trafić do mojego urzędu pocztowego, jutro awizo, to w piątek odbiór... last minute.

 

Chyba, że mogę zadzwonić na Targową i spytać się czy mogę sam ją odebrać? :-k 

Odnośnik do komentarza

Czasami obserwuje różne gry na allegro, żeby wiedzieć jak kształtuje się ich cena i czy to już moment, że warto zaatakować w licytacji czy jeszcze nie. Wchodzę na maila i widzę takie coś.

 

Cytat

LICYTACJA

152,50 zł
Horizon Zero Dawn Complete Edition PL DUB PS4

135,00 zł kup teraz

 

Czy jest możliwe, że ktoś nie zauważył/nie skorzystał z kup teraz, a po przekroczeniu tej kwoty opcja przestała działać i zaczęła się licytacja? Czy może mail coś przekłamuje :-k

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Dudek napisał:

Chciałem tylko podsumować, że wygrała propozycja Mauro ;) Smak ma tak dobry, że się zastanawiałem czy nie wypić zamiast płukać ;)

Znaczy się nie wiedziałeś ,czy wypluć, czy połknąć ;)

 

Ja się dziś po raz pierwszy bez bólu gardła od ponad tygodnia się obudziłem. A zacząłem płukać w niedzielę. 

 

@krzysfiol. A ten Twój znajomy z Wenezueli to zwolennik teologi wyzwolenia? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...