Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 hours ago, Hidalgoo said:

@verlee może jestem upośledzonym użytkownikiem Ady, ale zawsze jak mi podrzuca już jakąś fajną ofertę to za chuja nie mogę znaleźć gdzie trzeba kliknąć żeby uzyskać dane kontaktowe. Jedyne co widzę, to tekst, że poproś o dane kontaktowe przez messengera. Otwierając messengera przez przeglądarkę nie da się tego zrobić?

 

No i wyszukiwarka wygląda na trochę zabugowaną, bo mimo że mam zaznaczone, żeby szukał mieszkań nie pokojów, to pokazuje oferty na pokoje :D

 

Blokujesz FB przez jakiegoś ad blockera albo do not track me? Powinno być tak: https://imgur.com/a/8weM9

 

Chodzi ci o wyszukiwarkę w bocie czy na stronie?

 

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, Hidalgoo said:

ublocka używam. A wyszukiwarka na stronie ;)

Ublock obecnie blokuje guzik do zgłaszania się na mieszkania, pracujemy nad poprawką. Co do wyszukiwarki, to jakbyś podesłał mi na priv kroki do zreprodukowania to byłbym wdzięczny, jak patrzę na Wrocław, to nie widzę pokojów wśród mieszkań.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Mauro napisał:

Nienawidzę być gdzieś 5 minut wcześniej :keke: Co wtedy robić? Idealnie być w punkt, ale rzadko się udaje :keke:

Taaaa, no i my dokładnie wiemy co Ty na pewno robisz w gościach :kekeke: 

Przerzucili mnie z Novotela do Ibisa :roll: Plus chociaż taki, że przejazd taxi oczywko darmowy i jutro na spotkanie też jadę za darmo, bo z Novotelu miałem dwa kroki, a teraz już się zrobił kawałek.

 

Późno się zrobiło, do pubu już trochę za późno wychodzić, ale piwko w barze hotelowym trzeba strzelić ;) Na kranie pale ale i komplementarnie orzeszki, jest dobrze!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Przerzucili mnie z Novotela do Ibisa :roll: Plus chociaż taki, że przejazd taxi oczywko darmowy i jutro na spotkanie też jadę za darmo, bo z Novotelu miałem dwa kroki, a teraz już się zrobił kawałek.

 

Pobyt pewnie opłaca firma, ale przy takiej sytuacji należy Ci się trochę więcej niż zaproponowano ;)

Odnośnik do komentarza

Bry

 

2 godziny temu, schizzm napisał:

Dobry :)

 

Jednak mogłem jechać metrem. Okazało się, że lotniskowy autobus, który normalnie jeździ średnio 35 minut, po 5 rano robi trasę w 15 ;)

I kto Ci teraz odda te kilkanaście minut?!

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, schizzm said:

Dobry :)

 

Jednak mogłem jechać metrem. Okazało się, że lotniskowy autobus, który normalnie jeździ średnio 35 minut, po 5 rano robi trasę w 15 ;)

 

25 minutes ago, Dudek said:

Bry

 

I kto Ci teraz odda te kilkanaście minut?!

 

Ups :eusa_doh:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...