Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawszy mój mecz w FM18 jak na razie. Generalnie dostałem ultimatum od zarządu, że ma zdobyć 11 punktów w 5 spotkaniach. Wygrałem 3 mecze. Myślę sobie będzie spoko. Ten byl czwarty jakby ktoś nie policzył. Srogi wpierdol po 24 minutach. Josh Barrett ratował honor bramką. W przerwie opierdol na czym świat stoi, ofensywne nastawienie i tempo max. i dali radę. Po meczu kapitan Michael Doyle stwierdził, że opierdol podziałał motywująco :) 

 

3 miejsce po 24 kolejkach z taką samą liczbą punktów jak lider i vice.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@jmk

 

Tak patrzę na tę taktykę Mahdiego, to szkoda że żaden z Was nie postawił na 4-1-4-1. IMO to byłby najprostszy sposób na dojechanie go - gigantyczna dziura z prawej strony, która byłaby podwajana przez skrzydłowego i bocznego obrońcę (czyli jego fullback już by nie mógł się podłączać do ofensywy, a jeden ze środkowych pomocników musiałby asekurować tę stronę), jakiś Roaming Playmaker na DM - jego OPŚ nie ma atrybutów, które by pozwoliły na skuteczne przeszkadzanie w grze, a w środku pola dwóch agresywnych pomocników, którzy mieliby 2v2, a czasem 2v1 jakby ten jeden z jego box to boxów się gdzieś zapędził.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Sekcja zwłok rapera wykluczyła, żeby zmarł on w wyniku interwencji policji - poinformowała Gazeta Wyborcza. Podczas obezwładniania muzyka policjanci nie użyli paralizatora, ani gazu, jedynym środkiem przymusu bezpośredniego były kajdanki.

Zlecono jednak dodatkowe badania toksykologiczne, żeby dowiedzieć się co doprowadziło do śmierci Chady. Jak podaje Wyborcza: "W koszu szpitalnej sali w Mysłowicach, gdzie leżał muzyk, znaleziono woreczek strunowy ze śladowymi ilościami zielonej substancji. Trafiła już do laboratorium kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Na razie nie wiadomo, co to było.

 

czyli jednak, mahyrunanen

tak kończą ćpuny nielegalnych substancji

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

No i trochę mam bekę z tych owianą tajemnicą poleceń drużynowych i indywidualnych :D

 

Każda taktyka w FM będzie się spisywała inaczej w innym zespole, choćby ze względu na atrybuty piłkarzy i ich PPM. To nie czasy CM, gdzie wystarczyło wgrać Diablo i klikać spację.

 

Ja np. zawsze staram się budować zespoły tak, żeby dwóch piłkarzy grało tę samą rolę na różne sposoby, np. mam w formacji DLP - jeden jest bardziej kreatywny i ofensywniej usposobiony, a drugi gra bardziej defensywnie i jest np. silniejszy fizycznie. Wtedy można "odmienić" mecz tylko przez wpuszczanie rezerwowych.

 

NO ALE WIĘCEJ NIE ZDRADZĘ, BO TO TAJEMNICA

  • Lubię! 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Kto w ogóle wchodzi do finału? Ci, którzy jako pierwsi wypełnią te zadania? Czy później jest jeszcze jakiś etap?

 

58 minut temu, lad napisał:

No tak właśnie się zastanawiałem czy poziom klubu ma jakiś wpływ na klasyfikację. No to chyba trzeba zrobić drugie podejście do Evertonu - przemawia do mnie ta koncepcja. Everton siejący rozpierdol na terytorium wroga, hehe :ninja:

 

Kolejność nie ma znaczenia. Do finału wchodzi gospodarz, dwóch najlepszych - czyli suma reputacji końcowych z trzech zadań. Liczy się reputacja z ostatniego zapisu zadania po ukończeniu zadania, potem są sumowanie z trzech zadań. Te największe klubu w pierwszym zadaniu mają stałe reputacje, czyli zaczynasz PSG to nie ważne w ile sezonów osiągniesz cel, dostaniesz tę samą reputację.  Pozostała czwórka graczy to następni w kolejce - chyba, że ukończy zadanie więcej niż 6 osób, wtedy oni grają baraż o awans do finału.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, lad napisał:

Aż mam ochotę wziąć udział w tej Rozgrywce Mistrzów i ich tam wszystkich porozpierdalać. Patrząc po tych dziwacznych ustawieniach, które stosują w większości, nie może to być takie trudne.

ale zdajesz sobie sprawę, że tam trzeba powyżej jednego sezonu rozegrać? :kekeke:

  • Lubię! 14
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

Eeeeej, nikt nie napisał „I mój topór” albo „I mój luk” :sad: Byśmy byli Drużyną Efema, gdzie Szu jako nasz przedstawiciel udałby sie do Mordoru i pod czujnym okiem Mahdiego wyjebal by wszystkie te taktyki rywali do Taktycznego Wulkanu Zagłady, a potem udałby sie do innych krain, bo na tym świecie nie miałby już nic do roboty. Taka piękna historia :sad: 

 

I mój łuk! Co, za późno?

lad jako podwójny agent na MFM. Proszę, tag

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...