Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, panowie co często latają samolotami, mam pytanie, które mnie nurtuje za każdym razem gdy gdzieś lecę. Bilety się kupuje online, logiczne, odprawy też każą robić online i później krzyczą, że muszę mieć wydrukowany ten boarding pass koniecznie inaczej nigdzie nie polecę itd. Czy faktycznie muszę? Czy nie wystarczy, że podejdę do bagaż dropu i tam mi wydrukują boarding pass na takim normalnym ticketcie? Ogólnie czy przed przyjazdem na lotnisko obowiązkowe jest, żebym coś wydrukował, czy wszystko mogę załatwić na miejscu?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Ej, panowie co często latają samolotami, mam pytanie, które mnie nurtuje za każdym razem gdy gdzieś lecę. Bilety się kupuje online, logiczne, odprawy też każą robić online i później krzyczą, że muszę mieć wydrukowany ten boarding pass koniecznie inaczej nigdzie nie polecę itd. Czy faktycznie muszę? Czy nie wystarczy, że podejdę do bagaż dropu i tam mi wydrukują boarding pass na takim normalnym ticketcie? Ogólnie czy przed przyjazdem na lotnisko obowiązkowe jest, żebym coś wydrukował, czy wszystko mogę załatwić na miejscu?

Jeszcze nie wyjechał a już ponglish :kekeke:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Ej, panowie co często latają samolotami, mam pytanie, które mnie nurtuje za każdym razem gdy gdzieś lecę. Bilety się kupuje online, logiczne, odprawy też każą robić online i później krzyczą, że muszę mieć wydrukowany ten boarding pass koniecznie inaczej nigdzie nie polecę itd. Czy faktycznie muszę? Czy nie wystarczy, że podejdę do bagaż dropu i tam mi wydrukują boarding pass na takim normalnym ticketcie? Ogólnie czy przed przyjazdem na lotnisko obowiązkowe jest, żebym coś wydrukował, czy wszystko mogę załatwić na miejscu?

Nigdy się nie spotkałem z żądaniem posiadania papierowego boarding passa, a wielokrotnie zdarzyło mi się mieć go po prostu na telefonie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Git, dzięki za pomoc :) 

1 minutę temu, schizzm napisał:

Niech zgadnę, nie masz gdzie wydrukować biletu przez weekend? ;)

Też ;) ale inny problem, że jakoś tak dziwnie mi zrobili tę rezerwację, że nie widzę samego biletu, tylko mail z potwierdzeniem :-k może jeszcze doślą.

 

Ale miałem problem ostatnio w Tajlandii, bo odprawić na lot można się było tylko na 48h przed wylotem, a jakoś nie wziąłem ze sobą drukarki na wakacje :roll: i musiałem się miło uśmiechać w biurze sprzedaży w moim budynku, żeby mi wydrukowali. A to już kolejna taka sytuacja, ale jak widzę niepotrzebnie się spinam z tym papierem :) 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Reaper said:

Ej, panowie co często latają samolotami, mam pytanie, które mnie nurtuje za każdym razem gdy gdzieś lecę. Bilety się kupuje online, logiczne, odprawy też każą robić online i później krzyczą, że muszę mieć wydrukowany ten boarding pass koniecznie inaczej nigdzie nie polecę itd. Czy faktycznie muszę? Czy nie wystarczy, że podejdę do bagaż dropu i tam mi wydrukują boarding pass na takim normalnym ticketcie? Ogólnie czy przed przyjazdem na lotnisko obowiązkowe jest, żebym coś wydrukował, czy wszystko mogę załatwić na miejscu?

 

Nie spotkałem się jeszcze, żeby nie wystarczał Mobile Pass w telefonie (a latałem już Austrian Air, Lufthansa, LOT, Ryanair, WizzAir, Air Baltic, SAS i Air France).

 

Wszyscy oprócz tanich linii (Ryanair i WizzAir na 100%, inne nie wiem) odprawią Cię i wydrukują Ci za darmo bilet podczas oddawania bagażu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem to F1 2015, Hamilton chuj wyjebał mnie z pierwszego zakrętu, a potem gonitwa, na ostatnim 14 okrążeniu złapałem brytola i odwdzięczyłem mu się tym samym, ez win gg. :D W ogóle pamiętacie jeszcze Mini Racing Online? Aleee się w to grało na forumku kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...