Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, me_who napisał:

Masz moje błogosławieństwo! 

Eeeeej, nikt nie napisał „I mój topór” albo „I mój luk” :sad: Byśmy byli Drużyną Efema, gdzie Szu jako nasz przedstawiciel udałby sie do Mordoru i pod czujnym okiem Mahdiego wyjebal by wszystkie te taktyki rywali do Taktycznego Wulkanu Zagłady, a potem udałby sie do innych krain, bo na tym świecie nie miałby już nic do roboty. Taka piękna historia :sad: 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

No ale to chyba od przyszłego turnieju? Czy jeszcze można się zgłosić?

 

Eliminacje dopiero się zaczęły, trzy zadania do wykonania. Czas jest do 31 października :)

 

Finał w styczniu, teraz 6 osób będzie.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Z jednej strony rozumiem motywacje @lad, a z drugiej masz świadomość, że żeby ich faktycznie zaorać, musiałbyś pojechać na spotkanie z tym gościem?

No wiem, ale może zostanę bohaterem forum, rozjebię eliminacje i zbojkotuję finał?

 

:D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Myślę nad Herthą lub Schalke w pierwszym zadaniu. W drugim pewnie coś szczecińskiego, a trzecie nie patrzyłem jeszcze.

A jakie są kluby dostępne w tym pierwszym zadaniu? Siedzę w robocie i nie mam jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Tak piszecie, że nasz człowiek zaora, nasz przedstawiciel itp., trochę @jmkwyostracyzowaliście z CMF, a przecież bierze tam udział :P 

 

No :sad: Ale ja eliminacje ledwo co ukończyłem, rzutem na taśmę, a w finale tylko trzeci.

 

Każdy z tych lig:

 

cMsrYfb.png

 

Tylko te lepsze kluby mają z góry określoną reputację jak skończysz zadanie. A to reputacja wpływa na klasyfikację końcową.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, me_who napisał:

Eeeeej, nikt nie napisał „I mój topór” albo „I mój luk” :sad: Byśmy byli Drużyną Efema, gdzie Szu jako nasz przedstawiciel udałby sie do Mordoru i pod czujnym okiem Mahdiego wyjebal by wszystkie te taktyki rywali do Taktycznego Wulkanu Zagłady, a potem udałby sie do innych krain, bo na tym świecie nie miałby już nic do roboty. Taka piękna historia :sad: 

Podobno Netflix już wysyła zapytania w sprawie ekranizacji. W rolę Szu miałby wcielić się Forest Whitaker ;) do Twojej roli podobno przymierzają się Kevin Smith i Jack Black ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

 

No :sad: Ale ja eliminacje ledwo co ukończyłem, rzutem na taśmę, a w finale tylko trzeci.

 

Każdy z tych lig:

 

cMsrYfb.png

 

Tylko te lepsze kluby mają z góry określoną reputację jak skończysz zadanie. A to reputacja wpływa na klasyfikację końcową.

 

No tak właśnie się zastanawiałem czy poziom klubu ma jakiś wpływ na klasyfikację. No to chyba trzeba zrobić drugie podejście do Evertonu - przemawia do mnie ta koncepcja. Everton siejący rozpierdol na terytorium wroga, hehe :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...