Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę sobie na wyniki eliminacji do Euro U-19 i trzeba przyznać, że piłka juniorska to jednak jest nieprzewidywalna. Norwegia w środę dostała od Holendrów 1:6. Dziś grali z Niemcami i można było się spodziewać podobnego oklepu. Skończyło się 5:2 dla Norwegii :D Naszych Orłów szkoda. Prowadzili z Włochami 1:0, 2:1, 3:2 i ostatecznie przegrali 3:4.

Odnośnik do komentarza

Tak, Al-Qadim. Efekt obecnej wyprzedaży Goga :P. Nie wiedziałem, że to gra SSI oraz że wsadzono to w AD&D. Trochę nie do końca widzę sens (niby twój bohater ma statystyki, ale to nie ma przełożenia za bardzo na grę), są awanse poziomów i tyle. Ale setting fajny, fabuła póki co jest ok. Sam gameplay daje w kość. Ruszyłem już z akcją, to walki są bardzo trudne (i jak na razie ograniczają się do naciskania ctrl;)). Ale chce grać dalej i poznawać rozwój historii, a to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Co ten FM :/

 

Ostatnia kolejka, mam dwa punkty przewagi nad Chelsea. Gram wyjazd na Evertonie.... Chelsea u siebie z City, wygrywają 4:0. A ja? Everton prowadzi 1:0, potem remis, 2:1 dla nich po karnym, 2:2, znowu mają karnego, nie strzelają i potem karny dla mnie w 84 minucie, zmieniam wykonawcę z Martiala na Rashforda i... strzela Martial :| Oczywiście prosto w bramkarza. Remis 2:2. Mamy tyle samo punktów co Chelsea, tylko oni +47, a my +46 w bramkach...

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, lad napisał:

Oglądam Hipnozę na TVN i nie wierzę w to co widzę. Boże, co to za gówno.

Jestes twardy, ze tak dlugo wytrzymales. Jak dostalem cynk, ze to stacja matka robi, obejrzalem wersje zagraniczna i czulem, ze tutaj sie nie przyjmie. A jak doszla wiedza, ze poprowadzi Chajzer, to kaplica.

 

Ogladam pod piwo przedpolmaratonskie film Haker, rewelacyjne to mlodziezowe kino, mozna ogadac bez uzywania mozgu. :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lad napisał:

Jak długo Mahdi lustruje nowych użytkowników? W okolicach południa założyłem konto i cały czas czekam na aktywację.

Ja chyba do tej pory nie dostałem linka do aktywacji, a rejestrowałem się przy ryanair gate :-k albo nie przyjmuje ludzi z CMF albo czyta hasła, a moje to było MAHDITOCHUJ

  • Lubię! 1
  • Haha 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

No, ale umówmy się - nawet jakby prowadził to Tadeusz Sznuk to i tak żeżuncjometr by wyjebało poza skalę. Formuła tego programu jest tak idiotyczna, że ciężko to jakoś sensownie skomentować.

Ja jakiś czas temu widziałem gdzieś na TVP jakiś super cringowy teleturniej gdzie rzucało się jakąś kulą (?????) i potem odpowiadało na pytania. 

Ja od 15 roku życia nie oglądam telewizji i jak teraz włączam, szczególnie reklamy, to mi się w głowie nie mieści jaka to sieczka mózgu. 

Całe szczęście telewizja w tradycyjnym wydaniu staje się staroświeckim, dwudziestowiecznym medium i pewnie zmierza na śmietnik historii, tam gdzie jej miejsce.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Ja chyba do tej pory nie dostałem linka do aktywacji, a rejestrowałem się przy ryanair gate :-k albo nie przyjmuje ludzi z CMF albo czyta hasła, a moje to było MAHDITOCHUJ

No to jak mam kurwa wziąć udział w ROzgrywce Mistrzów?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...