Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie kupić bilet na, wydawałoby się, zwykły mecz Benfica Lizbona - Vitoria Guimares, a tutaj biletów nie ma :-k . I z tego co widzę, to bez różnicy, jaka jest klasa rywala, średnia oscyluje wokół 50 tysięcy widzów.

 

O, ale za to na Belenenses są z reguły pustki, bilety tylko do kupna na stadionie i przyjeżdza Fc Porto :D 

Odnośnik do komentarza

Ej, grając w FM bierzecie udział w konferencjach prasowych? Strasznie to nudne i powtarzalne, a w dodatku nie ma na nic wpływu. Od kiedy zleciłem to asystentowi, gra mi się dużo przyjemniej.

 

Mam nadzieję, że mnie za to nie zbanują w RM.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, lad napisał:

Ej, grając w FM bierzecie udział w konferencjach prasowych? Strasznie to nudne i powtarzalne, a w dodatku nie ma na nic wpływu. Od kiedy zleciłem to asystentowi, gra mi się dużo przyjemniej.

 

Mam nadzieję, że mnie za to nie zbanują w RM.

od co najmniej kilku edycji to robię

Odnośnik do komentarza

Ja wyliczyłem, że statystycznie najczęściej odpowiadam na drugą od góry opcję, więc klikam w ciemno ;)

 

Ja mam pytanie czy odprawę taktyczną robicie przed wybraniem składu na kolejny mecz czy najpierw skład, potem odprawa? Ja to drugie, ale odprawę robi asystent ;)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Yes, Brussels Airlines' online check-in is available for you to check-in up to 24 hours before departure up to 1 hour before departure. Choose your seat on the plane and print your boarding pass at home. Online check-in is available on allBrussels Airlines operated flights.

Czyli muszę zrobić online check-in, ale na luzie mogę osrać drukowanie, bo znów mnie kłamią, że muszę mieć to wydrukowane? Czemu mi to robią? :sad: 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

Ja wyliczyłem, że statystycznie najczęściej odpowiadam na drugą od góry opcję, więc klikam w ciemno ;)

 

Ja mam pytanie czy odprawę taktyczną robicie przed wybraniem składu na kolejny mecz czy najpierw skład, potem odprawa? Ja to drugie, ale odprawę robi asystent ;)

 

Ja też to przekazuję asystentowi. Nie wiem w ogóle do czego służy ta opcja.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, lad said:

Ej, grając w FM bierzecie udział w konferencjach prasowych? Strasznie to nudne i powtarzalne, a w dodatku nie ma na nic wpływu. Od kiedy zleciłem to asystentowi, gra mi się dużo przyjemniej.

 

Mam nadzieję, że mnie za to nie zbanują w RM.

Najlepsze są te rozmowy w tunelu, gdzie już w ogóle padają pytania od czapy. Jakiś kluczowy mecz w lidze, a np. pytanie o to czy jakiś junior z rezerw przedłuży kontrakt.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...