Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem se wczoraj Antychrysta Triera, przez pół filmu przysypiałem trochę bo nudniasty, ale końcówka całkiem zaskakująca i spoko. No i jak na kino gore/ekstremalne to bardzo ładne estetycznie i w ogóle, było mało elementów pastiszowych typowych dla gatunku zazwyczaj.

 

No i śmieszne że ten film był dedykowany Tarkowskiemu, na pewno byłby zachwycony gdyby obejrzał :kekeke: Chociaż rzeczywiście sporo ciekawej chrześcijańskiej symboliki i motywów.

Odnośnik do komentarza

Zaraz po starcie z hiszpańskiego lotniska, gdy samolot LOTu unosił się wdzięcznie w powietrzuwyszedł z kabiny pilota młody człowiek w mundurze „Lot-u”, lecz w złowróżebnym czerwonym krawacie zetempowca i oświadczył „Obywatele! Składam wam gratulacje! Samolot, w którym znajdujecie się, uznany został jeszcze kilka tygodni temu za niezdatny do użytku w opinii bezdusznych rutyniarzy i biurokratów. Ale młoda brygada zetempowskich lotników, w ramach współzawodnictwa pracy i wart przedzjazdowych, zobowiązała się użytkować go nadal bez generalnego remontu, oszczędzając w ten sposób miliony złotych i setki roboczogodzin dla naszej ludowej ojczyzny! I proszę, oto lecimy…”

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, ajerkoniak said:

Pierwszy raz w życiu kusiło mnie zadzwonienie na Straż Miejską. Siedem samochodów zaparkowało na moim parkingu bez pozwoleń. Jakiś ogromny to on nie jest, więc no kurde :roll:

a co to jest Twój parking? jak to jest teren prywatny to nikt mandatu nie może wystawić

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Pierwszy raz w życiu kusiło mnie zadzwonienie na Straż Miejską. Siedem samochodów zaparkowało na moim parkingu bez pozwoleń. Jakiś ogromny to on nie jest, więc no kurde :roll:

Jeśli chodzi o Katowice, to wiele by Ci to nie dało, sądy uwalają takie sprawy wnoszone przez Policję i działa to przeciwnie - przechodzą tu i ówdzie wnioski o ukaranie gości, którzy zakładają blokady.

Generalnie byłem wielkim zwolennikiem działania ParkPartner (moja rodzina mieszkała na dwóch osiedlach, na których działają, z dużym prawdopodobieństwem o nich Ci chodzi), do czasu aż nie przesłuchałem jednego gościa od nich. Teraz życzę im rychłego zamknięcia działalności.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gacek napisał:

Jeśli chodzi o Katowice, to wiele by Ci to nie dało, sądy uwalają takie sprawy wnoszone przez Policję i działa to przeciwnie - przechodzą tu i ówdzie wnioski o ukaranie gości, którzy zakładają blokady.

Generalnie byłem wielkim zwolennikiem działania ParkPartner (moja rodzina mieszkała na dwóch osiedlach, na których działają, z dużym prawdopodobieństwem o nich Ci chodzi), do czasu aż nie przesłuchałem jednego gościa od nich. Teraz życzę im rychłego zamknięcia działalności.

Tu o nich robilismy cos kiedys: https://player.pl/programy-online/turbo-kamera-odcinki,249/odcinek-10,S15E10,36239

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, T-m napisał:

Gacek, jak tam w nowej robocie? :) ty już zacząłeś, czy od pierwszego kwietnia?

Zacząłem, dopiero od 1.04 przechodzę tam na pełen etat, na razie tylko jeden dzień w tygodniu. Wygląda niezwykle obiecująco, nie powiem - choć gdy poprosiłem o obejrzenie fabryki i zobaczyłem reakcje pracowników na mój dyrektorski czepek, to mój entuzjazm trochę ostygł, jednak piętro dyrektorskie i reszta to dwa zupełnie różne światy ;)

 

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Fajne, ale zabrakło mi paru kwestii:

- Ludzie płacą od 50 do 150 (niektórzy nawet 200, jak po czasie) złotych nie dlatego, że jest różny taryfikator, lecz dlatego, że niektórzy są  bardziej awanturujący się i ci monitorujący parkingi po prostu odpuszczają niektórym. Wszyscy są zatrudnieni na dziele ( :keke: ) i dostają duży hajs z tej puli do własnej kieszeni, dlatego są tak uparci, by szantażować ludzi;

- Akurat przykład ulicy z nagrania byłby niewłaściwy, ale oni na przykład zdominowali całe osiedle w Kato, gdzie są IDEALNE warunki do zrobienia szlabanów. Nawet goście prosili o szlabany - bo zdarzało się karać mieszkańców, bo np. zapomnieli wziąć karty postojowej - ale odmówili. Czemu? Bo spółdzielnia by musiała za szlaban zapłacić, a tu jest oszczędność - ParkPartner wedle mojej wiedzy robi to za friko, wręcz płaci spółdzielniom za prawo monitorowania ich ziemi - bo wiele więcej wyciągną od naiwniaków spieszących się do urzędów, sądów czy pracy. Słyszałem nawet, że mają lokatorów, którym odpalają dolę za donoszenie, ale to już mniej wiarygodne; BTW: jak na os. Tysiąclecia zamontowali szlabany po skargach mieszkańców i rezygnacji z ParkPartner, te po paru dniach ktoś zdemolował w paru miejscach. Przypadek :keke:

- Dostałem info, że niektórzy z pracowników to właśnie byli gliniarze, którym po prostu lepiej jest dorobić dużo więcej w takiej posadzie niż pracować jako przeciętny  (tu emotka Icona, ale jej nie znalazłem :sad: ). Dlatego tak fajnie się dogadują z funkcjonariuszami, którzy robią kontrole;

- Info o tym, że można nie płacić jeśli się okaże kartę postojową lokatora / rachunek ze sklepu / jakiś dokument potwierdzający korzystanie z jakichś usług przy parkingu to ściema. Dla tych gości liczy się tylko to, czy w momencie kontroli masz kartę w aucie. Nie masz = zaczynają montaż blokady.

 

BTW przy sprawach wykroczeniowych sędziowie są bezradni. Wiem, że chcieliby tych gości skazywać za unieruchamianie cudzego mienia, lecz ParkPartner obrał sprytną taktykę procesową - jak dostają info, że zatrzymanie było w miejscu X, to wskazują gościa z miejsca Y. Ten zeznaje,że nie patroluje miejsca zdarzenia, na zdjęciach poszkodowanych go nie ma, pamiętają inną twarz, nie rozpoznają go na rozprawie. Monitoring w spółdzielni oczywiście znika (albo go w ogóle nie ma), bo przecież ta ma interes w działaniu tej spółki.

 

Nadzorowali kilka miejsc w Kato, w których naprawdę parszywie było parkować i ich obecność pomogła, przyznaję. Sądziłem, że są ok. Zmieniłem zdanie po przesłuchaniu paru gości od nich, przez całą rozprawę chodziła za mną piosenka Kultu "Ręce do góry"

Cytat

Minęły długie lata i nie ma już gościńca

W tym samym teraz miejscu przebiega wzdłuż ulica

I tylko zbóje dalej, ubrani doskonalej

Czyhają na ofiarę by złupić ją bezczelniej

Heja ho...

Jak praca to i płaca, gdy idziesz po należne

A zbóje eleganccy pokazują cię palcem

Słyszysz - to nie przesada, tu z nami nie ma żartów

Nasz wódz po ciebie przysłał wyczyscić cię z zarobków

Ręce do góry, daj całe złoto które wieziesz ze sobą

Ręce do góry, bez siły lub przemocą

 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja mialem ciekawa sprawe, dzwonul notariusz ze ma wjazd psow na kancelarie i trzeba szybko kopie serwera zrobic :D Szef robil na komendzie z informatykami policyjnymi a ja dzis montowalem nowy komputer z kopia i wgrywalem co trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...