Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, jmk said:

Mam FM-ową rozkminkę. W I sezonie R.Lukaku był kozak, najlepszy strzelec, teraz miał kontuzję, zmieniłem trochę taksę pod Rashforda  i ten młodogeniuszuje, ale mam 120 baniek do wydania no i chcę kilku jeszcze opchnąć i może bym kupił Kane'a? Wtedy wyjebać Lukaku? :-k

 

 

W takim klubie i z taką kasą możesz robić co Ci się podoba, zależnie od filozofii. Ja lubię rekreacyjnie pograć Man Utd i zawsze staram się nie sprzedawać graczy, którzy spełniają oczekiwania. Nawet jak mógłbym kupić kogoś lepszego na ich miejsce, to wolę grać "swoimi", dopóki dają radę :) Ale to tylko mój sposób na zabawę, obiektywnie Kane>Lukaku :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

nie rozumiem go ;_;

Dzień dobry, jestem z pogotowia tłumaczącego śmieszne obrazki.

Na załączonym obrazku mamy od lewej od góry Marcina Lutra, Jana Kalwina i króla Henryka VIII, można powiedzieć ojców założycieli odłamów protestantyzmu: luteranizmu, kalwinizmu i anglikanizmu. Jak widać intencje pana króla Henryka nie do końca były tak, nazwijmy to, teologiczne jak pozostałych dwóch panów. Jest to niebywale śmieszne. Pozdrawiam i polecam sie na przyszłość! Czuwaj! 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Feanor napisał:

Dzięki ci, CMF za zwrócenie uwagi na The Wire. Skończyłem pierwszy sezon i... no nie ma się do czego przyczepić. Mignął mi kiedyś ze dwa razy na horyzoncie, ale tytuł "Prawo ulicy” skutecznie mnie zniechęcał. Nie wiem, czy to najlepszy serial jaki widziałem, ale z pewnością jeden z absolutnej czołówki. Tylko dwukrotnie serial kryminalny mnie tak pochłonął: Crime Story i stareńka włoska Ośmiornica (wszystkie zresztą mają coś wspólnego: rzucenie kryminalnego wątku na dużo większe tło). Nie wiem w sumie, pomco następne sezony, bo słodko-gorzkie zakończenie pierwszego byłoby idealnym zwieńczeniem tego opus magnum, ale cóż, skoro już nakręcili, obejrzę :)

Ech ci piraci drogowi :/

  • Zmieszany 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tio napisał:

Strach pomyśleć co byś kupował gdybyś dostał piłką w jaja

wow. po prostu wow.

3 minuty temu, schizzm napisał:

A w squasha nie powinno się tak w ogóle grać w okularach?

właśnie pierwsze co zrobiłem, to wszedłem na YT i wpisałem "squash final". NIKT nie gra w okularach.

 

Poczytałem w necie, że pro zawodnicy narzekają na ograniczenie widoczności, brak komfortu itp itp. Ale na forach wszyscy trenerzy i semi-profesjonaliści mówią, że to powinien być obowiązek i są w szoku, że pro playerzy nie używają i nie dają dobrego przykładu młodszym. W racquetballu podobno są obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Lucas07 napisał:

Myślałem, ze już tak piłki nie przeżywam. Dzisiejszy mecz to zmienił. 

U mnie o dziwo nie zmienił chociaż mimo wszystko jestem jak

 

aa0.png

 

No, ale zaraz rusza MM, potem PO także tego :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

 

Korzystając z forumowych rekomendacji właśnie ściągam La Piovre :) 

Pierwszy sezon kręcił Damiano Damiani, to nie może być złe w takim razie :) 

 

Kurcze, strasznie jestem ciekaw, jak wypadnie Twoja styczność z Ośmiornicą. Ja ten serial uwielbiałem, ale wiadomo: widziałem go ostatni raz w gdzieś tam na pograniczu podstawówki i LO, nie wiem, jak mocno u mnie działa idealizacja przeszłości :)

I właśnie pierwsze sezony były najlepsze afaik, potem Corrado Cattaniego (Jeju, jak ja lubiłem samą zbitkę tych dźwięków) zastąpiła jakaś kobieta i to już nie było to..

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...