Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Gabe napisał:

Trzeba przyznać że pan Fronia to zwyczajny burak.

 

Czy ja wiem, nie wiem w jakich warunkach reakcja, ale imo to kretyńskie pytanie, jedno z klasyków dziennikarskich.

2 minuty temu, jmk napisał:

Ja jebie, kupiłem sobie smoking, a teraz na piątek idę do stylisty od włosów.

 

Przejebane, że możesz wyglądać lepiej, współczuje zią :sad:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ajerkoniak napisał:

Czy ja wiem, nie wiem w jakich warunkach reakcja, ale imo to kretyńskie pytanie, jedno z klasyków dziennikarskich.

 

A jakiego pytania mógł się spodziewać? Czy będzie się pan dalej wspinał na K2? ;)

W takiej sytuacji albo się powinien nie zgodzić na wywiad w ogóle, albo spodziewać się takich pytań.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

A jakiego pytania mógł się spodziewać? Czy będzie się pan dalej wspinać na K2? ;)

W takiej sytuacji albo się powinien nie zgodzić na wywiad w ogóle, albo spodziewać się takich pytań.

 

To też jest dopowiadania okoliczności w jakich został zapytany, zwłaszcza że kolega odebrał. Ja nie wiem, wolałbym nie oczekiwać/spodziewać się głupich pytań ;)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, jmk napisał:

Jest tu jakiś inżynier? Do pierwszego rozdziału warto dodawać w ogóle jakieś screeny?

 

 

Ja jestem i wyp... ;)

 

Screeny z części praktycznej? Ja nie dawałem, dopiero w 4 rozdziale (1 wstęp, 2 i 3 teoria). 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...