Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Chyba nie czaje beki z wymiany zdań ojców na forum :-k

 

No nie czaisz, bo jej nie ma. Z mojej strony to był raczej ciepły uśmiech na widok tego jaką ewolucję przeszła marynia i tematy w niej poruszane, choćby od czasów kiedy pierwszy raz tu zaglądałem i czytałem posty Reapera ;) .

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Brachu napisał:
2 godziny temu, kuab napisał:
Beka z tatusiów na forach

Wiesz, u mnie był problem, co ma założyć do szkoły na bal karnawałowy, ponieważ w ostatniej chwili popsuł się strój pirata. Założył keikogi i było po sprawie.

Co kurwa założył? Boję się wpisać w google na służbowym kompie ;) 

Odnośnik do komentarza

Ej słuchajcie, czym różnią się pierwsza i druga (ostatnia) runda rozmowy kwalifikacyjnej? Zawsze miałem tylko jedną do tej pory :keke: Przeszedłem pierwszą, gdzie dość konkretnie mnie przemaglowali i zastanawiam się, jaka będzie mniej więcej różnica - teraz rozmówcami będą ludzie ze szczebla wyżej, tzn. 2 dyrektorów i jeden manager.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kuab napisał:

Ej słuchajcie, czym różnią się pierwsza i druga (ostatnia) runda rozmowy kwalifikacyjnej? Zawsze miałem tylko jedną do tej pory :keke: Przeszedłem pierwszą, gdzie dość konkretnie mnie przemaglowali i zastanawiam się, jaka będzie mniej więcej różnica - teraz rozmówcami będą ludzie ze szczebla wyżej, tzn. 2 dyrektorów i jeden manager.

 

To ludzie, dla których będziesz pracował - pewnie trochę tech plus filozofia pracy i informacje, jak sobie wyobrażasz wykorzystanie swojej wiedzy na stanowisku ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...