Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Kinas napisał:

między byciem nierzetelnym a manipulowaniem jest zasadnicza różnica

 

Cienka linia, jak między kłamstwem a prawdą i zawsze wygodne wyjście ;).

 

 

A ja dziś na lenia... wziąłem się za inżynierkę, póki co napisałem 7 stron pierwszego rozdziału.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w ogóle w historii tej gry (nie tylko FM1017) mam sytuację, gdy zarząd dał mi ultimatum.... i zespół chyba uznał, że nie chce mojego zwolnienia :D Nie rozumiem tej gry, w taktyce zmieniłem jedynie jedno polecenie dla jednego z pomocników...

 

F3N8xf3.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przejąłem Vicenzę, bo mi się zachciało jednak pograć. 22 miejsce w Serie B pod koniec grudnia, atmosfera na czerwono. Pierwszy mecz w dniu przejęcia klubu. Pierwsza minuta i bramka na 1:0. 25 minuta, 2:0 dla nas. Me gusta :)

Odnośnik do komentarza

Ech i powtórzony mecz z Leverkusen przegrany 1:0 i okupiony dwoma kontuzjami. Icardi wyleciał na 6-7 tyg. i Dalbert na 3-4 tyg. Mecz kończyłem w 10 od 62 minuty, bo zrobiłem już wszystkie zmiany i bramkę straciłem oczywiście w 85 minucie. Zenit zremisował z City 1:1 i mam 3 punkty straty do drugiego City. Może się uda powalczyć jeszcze o 2 miejsce. Tymczasem trzeba spadać spać.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...