Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, jmk napisał:

Ja mam kołnierz lipny, chudą szyję i prawie żadna koszula nigdy nie pasowała. Polecono mi ten sklep, że niby wszystko tu znajdę za jednym razem, to może rabat będzie:

 

https://giacomo.pl/

 

W sobotę mamy też jechać pod Gorzów do takiego salonu, gdzie też jest wszystko i chcemy tam się we troje ubrać wszystko (3 facetów) - może policzą zniżkę;)

 

I tam, dobry krawiec przerobi wszystko, serio ;) moje krawcowe jak trzeba to koszule całą rozpruwają i przeszywają na nowo, więc da się

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, jmk napisał:

Ja mam kołnierz lipny, chudą szyję i prawie żadna koszula nigdy nie pasowała. Polecono mi ten sklep, że niby wszystko tu znajdę za jednym razem, to może rabat będzie:

 

https://giacomo.pl/

 

W sobotę mamy też jechać pod Gorzów do takiego salonu, gdzie też jest wszystko i chcemy tam się we troje ubrać wszystko (3 facetów) - może policzą zniżkę;)

kupowałem sobie tam komplet studniówkowy. Ogólnie nie jest źle ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Podbijam, Giacomo jest całkiem ok, choć relatywnie drogie. Ja kupowałem tam garniak rok temu na obronę, dostałem -20% w tamtym czasie. Fajne jest to, że garnitur/spodnie możesz brać z innego rozmiaru to raz. Dwa, że mają naprawdę ogarniętego krawca. Trzy - w cenie zakupu przez rok masz przeróbki krawieckie za darmo.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Keith Flint napisał:

O kurwa, właśnie odkryłem ze pewna grupka na fb o tematyce kibicowskiej ustawiła sobie jako zdjęcie w tle moje zdjęcie i ponoć ustawicznie szkalują, ba nawet na wpierdol się szykowali, za szkalowanie kibicowskiej halastry. 

Daj link.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Keith Flint napisał:

O kurwa, właśnie odkryłem ze pewna grupka na fb o tematyce kibicowskiej ustawiła sobie jako zdjęcie w tle moje zdjęcie i ponoć ustawicznie szkalują, ba nawet na wpierdol się szykowali, za szkalowanie kibicowskiej halastry. 

 

Pic or didn't happen...

5 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Elo, pomyślałem że może tu zapytam. Moja dziewczyna chce się nauczyć "robić strony wedle szablonów z wordpressa lub wix" i "chciałaby takiego pełnego podstawowego szkolenia, które dałoby jej wiedzę jak się w tym poruszać i tworzyć. Wszelkie internetowe tutoriale ją odrzucają, ale może znacie kogoś/sami chcecie przeprowadzić zdalne szkolenie z nią albo skierować na jakiś ultra zajebiście przystępny kurs online/tutorial?

 

Znowu?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...