Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, krzysfiol napisał:

Właśnie kierowca w autobusie do Barcelony tłumaczy, żeby za dużo nie pić, bo nie będzie przerw na siku... i żeby go nie prosić, bo będzie nieugięty. Jak na wycieczce szkolnej :kekeke:

Nie macie wc w busie?
:D

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

Jakby kupował bitcoina na samym początku, to dzisiaj nie pisałby na tym forum tylko wciągałby kreski z cip modelek na Malediwach.

Ardian, pomusz. @jmk

 

Izi.

11 minut temu, krzysfiol napisał:

Właśnie kierowca w autobusie do Barcelony tłumaczy, żeby za dużo nie pić, bo nie będzie przerw na siku... i żeby go nie prosić, bo będzie nieugięty. Jak na wycieczce szkolnej :kekeke:

 

Chyba nie jechal nigdy na wyjazd z kibolami ;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj wino żeby napić się ze współlokatorem a on sobie gdzieś polazl :keke: więc wypiłem wino, wygrzebałem z lodówki pół litra niedopitej wódki i najebalem się strasznie indywidualnie. Koniec końców jest 8 a ja nie śpię, bo kac a i kac kupa się rwie do wyjścia...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, krzysfiol napisał:

Właśnie kierowca w autobusie do Barcelony tłumaczy, żeby za dużo nie pić, bo nie będzie przerw na siku... i żeby go nie prosić, bo będzie nieugięty. Jak na wycieczce szkolnej :kekeke:

Z własnego doświadczenia wiem, że jak się nie będzie stanowczym, to w grupie zamieniają się właśnie w bandę rozwydrzonych dzieciaków ;). Pod tym względem są niemożliwi. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, krzysfiol napisał:

Właśnie kierowca w autobusie do Barcelony tłumaczy, żeby za dużo nie pić, bo nie będzie przerw na siku... i żeby go nie prosić, bo będzie nieugięty. Jak na wycieczce szkolnej :kekeke:

lej w gacie kiler

 

9 godzin temu, krzysfiol napisał:

 

Powiedział że filmu nie będzie, bo jest środek nocy i ludzie chcą spać, więc też prośby nic nie dadzą. 

 

Widocznie gościu ma bardzo złe doświadczenia ;)

ja bardzo źle wspominam podróż do Kairu egipskim PKS-em, gdzie właśnie przez całą noc leciała jakaś telenowela egipska i tak głośno, że nie było szans spać...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na profilu Lewego na FB pojawił się filmik jak reklamuje nowy hujawej (swoją drogą trochę żal.pl ten filmik, ale ja nie o tym) i pod filmem się pojawił komentarz jakiegoś gościa o dźwięcznie brzmiących personaliach: Mahdy Abu Khalaf o treści: go out from bayern we dont need you i oczywiście gównoburza z udziałem Polaków, rozjebał mnie jeden komentarz: Zostaw Polaka rodaka katolika męża stanu arabie

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Marvin napisał:

Udało się skończyć ACII. Długo mnie nie wciągał, ale gdy w końcu rozgrywka mnie porwała to poszło szybko. Teraz pytanie czy kończyć poboczne wątki, czy brać się za Brothehood :-k

 

Kończyć, jest parę fabularnych ciekawostek, IMO warto, ze starych AC chyba najlepszy gameplay.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...