Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Lucas07 napisał:

Ostatnio było mocno do przodu, więc nic dziwnego, bitcoiny się mocno wahają :P

No ale takie wahanie jak teraz, że poleciało ~15% to robi wrażenie. Aż takich dropów nie było ostatnio, może jak bitcoin stał mniej.

Odnośnik do komentarza

Serio? Po kroksy czy torebki też?

 

No ja "zamożny" ;) nie jestem, ale nie pomyślałbym nawet, żeby tak się zachowywać. Zjem coś innego, kupię kiedy indziej.

Niestety kasa przed świętami okazało się, że chyba przelejemy pod koniec dnia w piątek :/ Pewnie dostanę po świętach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hawkeye napisał:

ja myślę, że przy 1440% wzrostu przez rok nie ma co się jarać spadkiem o 15%

No tak, wahania jakieś były, ale taki spadek ( w tym arcie poniżej mówią nawet o dropie ponad 20%, ktoś mi dzisiaj chyba w pracy mówił o tym 15% stąd to wziąłem chyba dlatego) to chyba pierwszy raz kojarzę (inna sprawa, że jeszcze z pół roku temu tak bardzo tego nie śledziłem, czy były większe). Dodatkowo ten drop pociągnął za sobą dodatkowo inne liczące się kryptowaluty jak sugeruje Forbes

 

 

23 minuty temu, lad napisał:

Ej, ziomki-eksperci.

 

Intel i5-2430M 2,3 GHz i 8 GB ramu. Będzie mi na tym znośnie działał FM18? Pytam, bo mam takego lapa do dyspozycji na święta.

Myślę, że może działać, ale mogę też być w błędzie. Mam nadzieję, że pomogłem ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie znam się, mogę się mylić, ale jak coś kosztuje 10 zeta, wzrośnie o 1440% to kosztuje 144 zeta, a potem jak spadnie o 20% to straciło 28,8 zł i kosztuje 115,2 to jednak 20% spadku przy 1440% wzrostu to sporo :) CHyba, że spadek też od cenu oryginalnej jest liczony i spadło o 2 zeta, to wtedy ok :)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...