Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, szramek napisał:
55 minut temu, Reaper napisał:
wg Google
 
boudin noir 
 
ja pierdolę, dyskusja o daniach wigilijnych u mnie w robocie i katol się odzywa: "Ja jestem konserwatystą i odkąd nabrałem pełnych poglądów, to wyznaniowo zawsze zjem chociaż kawałek karpia, chociaż mi nie smakuje" :roll: 

Zdradź mu że karp to wymysł komunistów bo był łatwy w hodowli i miał być symbolem luksusu raz do roku.

A to jest jeszcze drugi kolega, który zawsze gdy mówi o kimś kogo nie lubi, to "ten lewak" albo "lewactwo" i tak w kółko :roll: 

Odnośnik do komentarza

Właśnie siedzę u fryzjera i leci jakiś program kulinarny w tv. I używają często słowa „estupendo”. Przypomina mi to pewną historię. To był mój pierwszy tydzień w Hiszpanii, nie umiałem praktycznie nic. Wracałem z kursu językowego do akademika z takim jednym księdzem. Ja nie mówię po hiszpańsku, on nic po angielsku, więc cieżko było się dogadać. Wreszcie się jako tako udało na migi i równoważnikami zdań. I on mówi: „estupendo”. Myślę sobie: rozumiem, że nie potrafię się komunikować po hiszpańsku, ale żeby mnie od głupków wyzywać? No i tak żyłem z tą urazą przez jakiś tydzień, dopóki w fiszkach nie pojawiło się, że „estupendo” to „świetnie”, a „estupido” to głupi :kekeke: śmiechom nie było końca.

  • Lubię! 5
  • Haha 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

A to jest jeszcze drugi kolega, który zawsze gdy mówi o kimś kogo nie lubi, to "ten lewak" albo "lewactwo" i tak w kółko :roll: 

Twoje korpo chyba przyciąga takich ludzi. Ja w kilku korpo pracowałem i tylko jedną idiotkę tego typu spotkałem, która twierdziła, że obrazam katolików zamawiając w piątek pizzę z salami. Tak to ludzie raczej sie nie afiszowali z religią, polityką i innymi drazliwymi tematami.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Twoje korpo chyba przyciąga takich ludzi. Ja w kilku korpo pracowałem i tylko jedną idiotkę tego typu spotkałem, która twierdziła, że obrazam katolików zamawiając w piątek pizzę z salami. Tak to ludzie raczej sie nie afiszowali z religią, polityką i innymi drazliwymi tematami.

Raczej nie, bardziej chyba chodzi o bardzo luźne stosunki u nas, że można pogadać o wszystkim, co połączone jest też z młodymi pracownikami - katol jest rocznik 92, a ten drugi chyba w ogóle 93 czy 94. 

 

A ten drugi to oczywiście mój ulubieniec od oglądania YT całymi dniami :D Właśnie od jakiejś godziny nie widziałem żeby dotknął myszkę czy klawiaturę, tylko siedzi z rękami założonymi za głowę i gapi się w ekran :D 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Reaper napisał:

Głośniki i wzmak przyszły rano, ale bez kabla do podłączenia ze wzmacniaczem. Wieczorem zawiozłem żonę z młodym do teściów, no a teściu oczywiście miał kawałek takiego kabla, to wziąłem od niego i wróciłem do siebie. A że dzieciak jestem, to nie byłem w stanie już wytrzymać do wigilii, tylko zacząłem podłączać ;) i dobrze właściwie, bo zajęło mi to ponad 2h, żeby wszystko hulało. 

 

Podłączenie nie jest takie banalne, bo:

  • pierwszy raz kręciłem i ciąłem te śmieszne kabelki od wzmacniacza do głośników, oczywiście lekką spinę miałem czy to dobrze robię, ale chyba git
  • dokupiłem Chromecast Audio + kabel jack na czincze, no i trzeba było to podłączyć, żeby grało, w końcu się udało
  • kupiłem do TV kabel optyczny, ten musi wejść w DAC-a (też dokupiony) i dopiero z niego wychodzą czincze, które można wpiąć we wzmacniacz. Najgorsze, że będąc samemu w domu trochę ciężko (a trochę głupotą jest) zdejmować TV i podpinać kable, ale jakoś się udało (ciężko było w ogóle odnaleźć to wejście optyczne, bo schowane). Niestety audio nie chciało iść, zmieniłem wszystko jak trzeba w ustawieniach TV, ale nadal bez skutku. Skontaktowałem się z kumplem, który mi cały sprzęt wybierał i też po zdjęciach i opisach stwierdził, że wszystko gra. Ostatecznie stwierdziłem, że sprawdzę jak tam Chromecast i się okazało, że przestał działać, więc coś się zjebało po drodze... no i okazało się, że na wzmacniaczu można przełączyć się między głośnikami A i B, co widocznie przełączyłem kolanem przy trzymaniu TV ;) 

Teraz jestem usatysfakcjonowany, wszystko działa jak trzeba, a w tym właśnie momencie leci ostatni hit Maryni - You got the juice! :muza: 

Jakiego masz daca?

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, jmk napisał:

Mam zblokowane w robocie. Na allegro widziałem za 99 cebulionów. To legitna cena czy jakieś konto na steama?

Odnośnik do komentarza

To keyshop, ale bardzo znany.

 

Zagadka na dziś. W jakim języku myślą głusi od urodzenia? A czemu taka zagadka? Pomyślałem o tym jak przeczytałem, że ksiądz przyznał się, że jest homo, takie pytanie od razu - noalepoco, po to, żeby mówić, że żyje w celibacie i odmawia sobie facetów, a nie babki? ;)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

Pomyślałem o tym jak przeczytałem, że ksiądz przyznał się, że jest homo, takie pytanie od razu - noalepoco, po to, żeby mówić, że żyje w celibacie i odmawia sobie facetów, a nie babki?

 

Może żeby pokazać, że bycie homo to nic złego?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...