Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gabe napisał:

Dużo węgla się kopie rocznie w tej Barcelonie? :> ;) 

Teraz to się bitcoiny kopie ;)

 

1 minutę temu, Man_iac napisał:

Jednak wolałbym kilka lat starszą.

Nie Vamimuj mnie ;) 

 

No to dopiero będzie impas w Katalonii. Wybory wygrali Ciudadanos, czyli antyniepodległościowcy. Ale co z tego, skoro większość w parlamencie mają niepodległościowcy (70 do 65). :roll: 

@Reaper - jest w czerwcu, zacząłem w nowym miejscu pracę później, więc mnie ominęła w tym roku ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

U żony w robocie tak bardzo potrzebują ludzi do audytu, a jest taka rotacja w sezonie, że jeśli ktoś zostanie w firmie do marca czy tam kwietnia, to z automatu dostaje 10 000 zł :roll: 

 

Zero żartów i nawijki o małolatkach
 

:muza: 

Odnośnik do komentarza

W Warszawie stawki lepsze niż w Barcelonie :)

 

Ja pewnie jeszcze jakiś czas posiedzę w Katalonii, a potem gdzieś pewnie nawrócę do kraju (jeśli żaden z moich innych typów wyjazdowych nie wypali).

 

Na przekór wszelkim zestawieniem spotify i last fm, moją płytą roku (w sensie nie wydaną w 2017, ale która mi najbardziej zrobiła) jest to :)

 

 

 

Pierwsza i ostatnia piosenka to mega killery. Doskonała mieszanka synthu, new wave'a i new romantic z domieszką sophisticated popu :) .

 

Ostatnio był wschód słońca w Barcelonie z dość niedużym zachmurzeniem. Moja droga do pracy po wyjściu z metra, to zejście ze sporej góry/sporego wzniesienia, z którego mam widok na port i Morze Śródziemne, i przejście przez park. Wschód mega - na niebie tylko odcienie kolorów fioletowego, różowego i pomarańczowego. Na tle tego było widać tylko ciemne sylwetki wysokich budynków i palm. Na uszach miałem tę płytę (akurat pierwszą piosenkę) i przyznam, że czułem się, jakbym był trafił na plan jakiegoś odcinka Miami Vice ;) 

 

O coś takiego mniej więcej (sorry za jakość zdjęcia, mam słaby aparat w telefonie. No i ciężko w pełni taką kolorystykę oddać):

 

 


25359992_1882886588406618_510427857_n.jp
 

 

 

Generalnie nigdy w życiu na żywo nie widziałem takich kolorów na niebie ;)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Nie wchodzę z nim w dyskusję, zbyt duży beton, a ja średnio umiem z takimi osobami rozmawiać, bo się denerwuję. A jednak w miejscu pracy nie powinno się prowadzić takich rozmów ;) 

 

W ramach świątecznych porządków wywaliłem 100 osób ze znajomych na FB. Spokojnie, forumeczkowi ziomale zostali ;) Założenie było takie - czy jakbym spotkał tę osobę na ulicy, to bym do niej podszedł się przywitać. I tak jeszcze kolejne 100-200 osób mogłoby polecieć, ale było mi głupio np. osoby z klasy z podstawówki :-k 

Ja ostatnio stosuje selekcje na podstawie wpisów na fb, jak mnie ktoś wkurwia to blokuje a jak dodatkowo znam go 3 po 3 to wypierdalam ze znajomych.

2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Jakiś głupi ten katolik, skoro uważa, że zjedzenie karpia w wigilię to sprawa wyznaniowa :lol:

 

Może po prostu nie nabrałeś jeszcze pełnych poglądów ziom ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, schizzm napisał:

O coś takiego mniej więcej (sorry za jakość zdjęcia, mam słaby aparat w telefonie. No i ciężko w pełni taką kolorystykę oddać):

 

  Ukryj zawartość

 

 


25359992_1882886588406618_510427857_n.jp
 

 

 

 

Generalnie nigdy w życiu na żywo nie widziałem takich kolorów na niebie ;)

 

No same pastele :D 

chandler-and-ross-miami-vice.jpg

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że obecnie ludzie za ważny punkt świąt nadal uważają przyniesienie do domu żywego karpia (podobnie jak obowiązek jego spróbowania, jak kolega Reapera ;) ), choć kupno świeżego - acz martwego, lub nawet filetów nie powinno sprawić większego problemu. 

 

No ale ludzi ogarnia martwica mózgu i kupują te ledwo co odłowione, bo przecież żywy to musi być lepszy.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gabe napisał:

Może dlatego, że obecnie ludzie za ważny punkt świąt nadal uważają przyniesienie do domu żywego karpia (podobnie jak obowiązek jego spróbowania, jak kolega Reapera ;) ), choć kupno świeżego - acz martwego, lub nawet filetów nie powinno sprawić większego problemu. 

 

No ale ludzi ogarnia martwica mózgu i kupują te ledwo co odłowione, bo przecież żywy to musi być lepszy.

Dlaczego od razu martwica? Tradycja nie musi mieć racjonalnej przyczyny. Tak patrząc z boku przynoszenie drzewa do domu i ubieranie nie ma ani odrobiny więcej sensu :)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...