Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czolem!

 

wczoraj poszedlem pirwszy raz od dwoch miesiecy na scianke... bylo troche smiesznie, a troche strasznie, bo ekipa z ktora bylem nie byla jeszcze dawniej :D

a potem wyladowalem na browarze u kumpla i pokazal mi fotki z rowerowej wycieczki po Kubie - az chyba zlapalem zajawke, fajna opcja na zwiedzanie kraju

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

znajdź sobie Francuzkę jak maniac :)on jej nie rozumie do końca ona jego i jakoś tak leci

 

Coś w tym jest. :D 

 

Znam parę - ona Polka, on Francuz, ona nie za bardzo po francusku, on wcale po polsku, rozmawiają po angielsku, który też nie za biegle. Jak się mają kłócić, to każde coś krzyczy w swoim języku (bo w emocjach łatwiej), przez co się nie rozumieją, w końcu machają ręką, "i tak nie zrozumiesz" i się rozchodzi po kościach  :keke: 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Zepsuł mi się kompjuter i tak jak podejrzewacie - to karta graficzna. iks de

 

Nie wala się komuś może jakaś karta pod pcie, która będzie wydajniejsza od integry na i5 3470? Może ktoś np. robił apgrejda sprzętu niedawno i nie sprzedał starej?

Dotychczas miałem gf 750gtx, jakby to było coś podobne wydajnościowo/nawet nieco słabsze to z chęcią pogadam o odkupieniu, chyba, że ktoś nie ma problemu takiej karty pożyczyć na miesiąc-dwa, dopóki nie uzbieram kilku stów na nową : (.

Kupiłbym za grosze jakąś używkę z olx albo allegro, ale chuj wie czy nie były nią kopane bitkojny, więc wolałbym z zaufanego źródła xd.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Gabe said:

A ja w ogóle chciałem powiedzieć, że się zakochałem w Troll Hunters, który sobie rodzinnie oglądamy od pewnego czasu :D Nawet do tego stopnia, że jeśli rodzina by powiedziała, że nie chce dalej oglądać, to bym to robił sam :P 

 

Bo to bardzo dobry serial jest. ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...