Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gabe napisał:

No odpłynął Macierewicz, to mu zabrali zabawki :keke:

 

Streżyńskiej trochę szkoda, bo mówili że dobrą robotę robiła, za to fajnie że poleciał Szyszko :eusa_clap:, Radziwiłł i Waszczu. Zastępców nie znam, więc chyba to dobrze wróży.

 

Waszczu, Szyszko i Maciarewicz to jest dramat, ale takiej szui jak Radziwiłł to na próżno szukać.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

 

Ale że co? gadka wam nie szła? :kekeke:

Mam nadzieję, że "Wyszło" z właściwej strony? ;)

tak, wszystko spoko, ale lekki stresik był ;) myślałem, że mają szansę faktycznie być smaczne, ale średnio, no i do tego blokada psychologiczna ;) 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

tak, wszystko spoko, ale lekki stresik był ;) myślałem, że mają szansę faktycznie być smaczne, ale średnio, no i do tego blokada psychologiczna ;) 

 

Ja chyba zrobię jednak azje w tym roku. Iran staje się coraz mniej prawdopodobny, bo nie będę się pakował w zamieszki :kekeke: Dlatego już wypatruje Kambodzy czy innego Wietnamu. Ogarnąłem loty do Dubaju za 129 zł z wizzaira a stamtąd Etihadem do Indii za 400 zł :kekeke:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Ja chyba zrobię jednak azje w tym roku. Iran staje się coraz mniej prawdopodobny, bo nie będę się pakował w zamieszki :kekeke: Dlatego już wypatruje Kambodzy czy innego Wietnamu. Ogarnąłem loty do Dubaju za 129 zł z wizzaira a stamtąd Etihadem do Indii za 400 zł :kekeke:

nie wiem czy 2 przesiadki są warte oszczędzenia tych kilkuset złotych ;) do Wietnamu ogarniesz bilety na lajcie do 2000 zł, a na jakiejś promce to pewnie i 1500-1700 zł. Ho Chi Minh ma dużo połączeń, ale akurat to jedyne miejsce w Wietnamie, które mi się nie podobało, za to Hanoi kocham baaaardzo, no i stamtąd się jeździ na Ha Long Bay czy do Sa Pa, czyli praktycznie wschodniej części Himalajów :) 

 

a Azja jest ogólnie zajebista pod tak wieloma względami - tanio na miejscu, mili ludzie, bezpiecznie, piękna natura, dużo historii itd.

Odnośnik do komentarza

OK, to szanuję :) Nasz lot w tę stronę był właśnie ekstra, dzięki temu, że mieliśmy 15h przesiadki. Do tej pory zawsze uważałem to za tragedię, a teraz za błogosławieństwo, szczególnie z młodym. Z lotniska przebitka do hotelu, tam uderzamy w kimę, później kilka godzin zwiedzania miasta, żarełko, prysznic i na mega świeżości idziesz na drugi lot docelowy i czujesz się jakbyś był w podróży tylko te drugie 6h, bo po poprzednim już odpocząłeś :) Powrót mamy normalnie z przesiadką 3h, więc zdecydowanie bardziej wymęczeni będziemy, no ale na szczęście to będzie już zjazd do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...