Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jojo Brudziński szefem MSWiA...I ta kreatura ma nadzorować wybory? Chociaż w sumie to zamienił równie obślizgłego Mariusza, więc w sumie bez różnicy :-k

 

A swoją drogą teraz PiSowi wyjebie poparcie poza 50% izi, pozbyli się największego obciążenia, a beton i tak nie ma gdzie odejść.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

No i ciekawe czym przekupią Rydzyka, dwóch jego najważniejszych ministrów na oucie, jakiś naprawdę gruby hajs zaraz wspomoże biznesy OjDyra.

 

Dostał parę dotacji (dla swojej uczelni, dla tej firmy ciepłowniczej), to i cicho będzie siedział. A i prezydent ustawy podpisał, to mu Macierewicza zdjęli.

Odnośnik do komentarza

No ale może też tak będzie, że się od Torunia będzie PiS powoli oddalał, bo w sumie to do kogo ma ten ojcodyrektorski elektorat udać? Chyba że znów jak spod ziemi jakiś LPR wyrośnie i ich przechwyci :-k 

Za to Gowin zyskał - nie dość że utrzymał swój stołek, to jeszcze troje jego współbratymców dostało teki. Jak na jedenastu posłów i pięciu senatorów, to niezły wynik.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że Rydzyk ma moc zostania kingmakerem. Co prawda raz już się sparzył na Solidarnej Polsce i szybko ich zostawił, ale pewnie wyciągnął wnioski. Gdyby w Polsce frekwencja wyborcza była powiedzmy 60-70% to nie miałby takiego znaczenia, a że jego fani to żelazny i karny elektorat, a na wybory chodzi maks 40-50% to dlatego jest tak dopieszczany.

Z drugiej strony możliwe, że po tym jak TVP napierdala pisowską propagandę nonstop i najgorszym możliwym wydaniu, i dociera do większej liczby ludzi niż RM, to może Rydzyka aż tak nie potrzebują. Ale nie wydaje mnie się, żeby obyło się bez jakiegoś dealu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Co robio>?

 

Zakaz handlu w niedziele, Orlen już zmienił statu czy co tam ma, że będą handlować nawet warzywami i mięsem, bo są stacją, więc mogą :D.

 

Ktoś tam już się dogadał z Piotrem i Pawłem nawet o towar.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

Ja myślę, że Rydzyk ma moc zostania kingmakerem. Co prawda raz już się sparzył na Solidarnej Polsce i szybko ich zostawił, ale pewnie wyciągnął wnioski. Gdyby w Polsce frekwencja wyborcza była powiedzmy 60-70% to nie miałby takiego znaczenia, a że jego fani to żelazny i karny elektorat, a na wybory chodzi maks 40-50% to dlatego jest tak dopieszczany.

Z drugiej strony możliwe, że po tym jak TVP napierdala pisowską propagandę nonstop i najgorszym możliwym wydaniu, i dociera do większej liczby ludzi niż RM, to może Rydzyka aż tak nie potrzebują. Ale nie wydaje mnie się, żeby obyło się bez jakiegoś dealu.

 

Ojciec Rydzyk jest zbyt mądry, by aspirować do roli kingmakera. Kingmakerzy źle kończą. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Brudinho napisał:

No a nie mogą po prostu napisać, że będą chcieli konkurować z pieprzykiem?

https://www.pieprzyk.pl

Apropo takich lokalnych firm, to w Zgorzelcu jest koleś, który ma potężna firmę z owocami i zbudował tak kosmiczną stację benzynową, że normalnie level Japonia czy tam inne hi-tech.

Do tego ma o wiele tańsze paliwa niż inne stacje i zawsze jest na niej milion aut na niemieckich blachach.

O, jest fotos.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...