Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na łyżwach. Pomijając że jakiś dzieciak trzymał się bandy więc musiałem.go mijać...straciłem równowagę....wyjebalem na ryj przed nim. Zaczął ryczeć to mówię "zamienimy się" miał pingwinka...zaczął ryczeć jeszcze głośniej :D Jeżeli miał jakikolwiek talent to chyba go zniszczyłem.psychicznie xd
Jeżeli miałbym wymienić co mnie najbardziej dzisiaj boli, to śmiało mogę napisać że wszystko.

Dzień dobry

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Btw - grałem wczoraj w Banner Saga na PS4 i gra się zbugowała

 

Najpierw w tym dużym mieście za murami

jak nadchodzi Hakon i Juno

zepsuły się ramki z napisami, tzn pojawiał się tekst i zostawał nawet na czas walki i nie można było nic z tym zrobić. Zasłaniał połowę pola bitwy i musiałem resetować grę. Jak za 4 razem udało mi się przeklikać tekst zanim pojawiło się menu wyboru składu, to po walce i po dialogu wczytało się samo tło, z którym nic nie mogłem zrobić :| A jak zresetowałem to cofnęło mnie do momentu przed walką :picard: i dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Byłem na łyżwach. Pomijając że jakiś dzieciak trzymał się bandy więc musiałem.go mijać...straciłem równowagę....wyjebalem na ryj przed nim. Zaczął ryczeć to mówię "zamienimy się" miał pingwinka...zaczął ryczeć jeszcze głośniej Jeżeli miał jakikolwiek talent to chyba go zniszczyłem.psychicznie xd
Jeżeli miałbym wymienić co mnie najbardziej dzisiaj boli, to śmiało mogę napisać że wszystko.

Dzień dobry


Ja na łyżwach jeździłem raz w życiu - pół godziny głównie wokół bandy i szło nieźle to wybrałem się na niebezpieczne rewiry środka gdzie byli znajomi. Jak poleciałem na pysk, to musieli mi szyć łuk brwiowy nie mówiąc o siniakach - wszyscy myśleli że mnie pobili. Ale jak jest się fajtłapą to tak jest.

Dzień dobry
  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, jmk napisał:

A Tede sam się nie ścigał na tvn trubo z Marcinem z Boysów przypadkiem?;)

 

Peja chyba stracił prawilność od wąchania się antifą.

no o to chodzi właśnie: tede dawno temu występował w tvnie co prawilniacy z peją na czele (właściwie to był głównie problem ryszarda) traktowali jak zdradę stanu, tedzias tymczasem dobrze się bawił robiąc to co lubił, bo od zawsze jarały go samochody 

no i teraz ten sam wielki kurwa wojownik ulicy prawilniak peja którego argumentem w wołowinie peja vs tede było to, że tede się sprzedaje w tvnbkhaha właśnie będzie występował w tvnie xDD

ale znając ryśka narracja będzie taka, że tede się kurwił a on 'przerzywa pszygode'

no ale co nas boli, że rychu peja ma szansę dziś uczciwie zarobić :iksde: 

  • Lubię! 4
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

@Brudinho jasne że były krwawe linie ;) Ogólnie to wyglądałem jak Terry Butcher. U mnie to w ogóle są jakieś problemy z równowagą - już nawet nie chodzi o jakieś sporty typu rolki, ale o proste stanie na jednej nodze z zamkniętymi oczami (zawsze z tym miałem problem u lekarza). Podejrzewam, że właśnie to jest powodem mojego lęku wysokości - wyjdę na taboret i już mi wszystko lata :_eyes: 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, krzysfiol napisał:

Jakbym był Brudim i każdego dnia przytrafiałyby mi się takie historie, to chyba zacząłbym wierzyć, że jestem bohaterem „Truman Show” :-k

 

We wpadkach mógłbym rywalizować z Dragonem ;)

Biorąc pod uwagę, że dziele się tym z wami....Jacy widzowie taki Truman :keke:

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

No ale Błaszczak za Macierewicza? Przecież to żadna zmiana.

Bez żartów. Błaszczak nie jest radiomaryjny jak Macierewicz, jest zdecydowanie przytomniejszy. Owszem, jest fajtłapą i co weźmie, to zepsuje, ale Macierewicz do tego dokładał psychiczną niestabilność i mimo wszystko dużo więcej nepotyzmu w stylu Misiewicza. W naszych skromnych realiach to zamiana Berii na Kalinina, więc propsuję.

Nie jest dobrze, jest "pretty fucking far from ok", ale moim zdaniem jest lepiej.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...