Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pulek napisał:

 

Pierwsza zasada odchudzania - jedz mniej niż spalasz.

 

A co do mięsa, też dochodzę ostatnio do wniosku, że za dużo mam mięsa w diecie i chyba trzeba by wprowadzić nieco lewackiego urozmaicenia od czasu do czasu :-k

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Gabe napisał:

 

Pierwsza zasada odchudzania - jedz mniej niż spalasz.

 

A co do mięsa, też dochodzę ostatnio do wniosku, że za dużo mam mięsa w diecie i chyba trzeba by wprowadzić nieco lewackiego urozmaicenia od czasu do czasu :-k

 

 

no tak, ale akurat ona chyba nie jest przeznaczona stricte pod utratę wagi, ale raczej żeby oczyścić organizm :-k 

 

no ciekawe, może Pan @Hawkeye się wypowie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

DPD chuje, znów jak mam przypał jakiś z kurierem, to ofc DPD. Siedzę cały dzień w domu, czekam na przesyłkę, na stronie informacja, że paczka przekazana kurierowi, a tu nagle przed chwilą informacja, że byłem nieobecny, no kurwa...Na 100% nikogo nie było, cały dzień obserwowałem podjazd... Ja to się domyślam nawet który to, jeśli to ten kudłaty chujek, z którym miałem przypał parę lat temu, to już nie będę taki uprzejmy.

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

Ja napierdalam wisniowke w Szklarskiej Porebie i serdecznie pozdrawiam kolegów z forumke CM :)

 

Tak normalnie to bym zwiedzał, ale z pwoodu wiatru zbanowali wszystkie kolejki na Szrenicę i trzeba jakoś zająć czas.

Walenie gazu w górach. Szanuję i zazdraszczam :)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...