Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Skończyłem That 70’s Show. Smuteg :sad:

 

Po Friendsach mój najlepszy sitcom ever.

Ja ponownie zacząłem oglądać Przyjaciół. Kiedyś, w liceum bodajże :-k, miałem pożyczone od kumpla na DVD wszystkie sezony, ale tego było tyle, że nie zdążyłem obejrzeć zanim musiałem oddać :D

Odnośnik do komentarza

spoiler jasonxa w filmowym hardkorowy

 

imo powinniśmy dodać do forum tag 'superspoiler', bo jakby spoilery były zwierzętami i np brak spoilera to jakieś mitochondrium na kiju a większy spoiler to aligator, to ten jasonxa to jest jakiś pierdolony smok ziejący kurwa zniszczeniem

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Ja uwielbiałem Happy Endings, w których grała, żeby ja tak konkretnie, to nie przypominam sobie :) Ale może, gdzieś po drodze faktycznie tak było :-k

Śliniłeś się do blondyny, nie udawaj teraz :_pai:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hawkeye napisał:

spoiler jasonxa w filmowym hardkorowy

 

imo powinniśmy dodać do forum tag 'superspoiler', bo jakby spoilery były zwierzętami i np brak spoilera to jakieś mitochondrium na kiju a większy spoiler to aligator, to ten jasonxa to jest jakiś pierdolony smok ziejący kurwa zniszczeniem

Nie no, aż zajrzałem i prawie nieomal jebłem =)

 

PS - waśnie odkryłem, że są programy do odblokowywania osiągnięć na Steamie - przypadkiem znalazłem gościa co w jakieś 600 godzin miał wszystkie achievmenty w CSie zaliczone, tyle ze z 20 miał odblokowane o tej samej godzinie tego samego dnia, w tym takie co za Chiny nie da się ich jednocześnie odblokować =( Mój świat już nie będzie taki sam...... Potem znalazłem chyba dziewczynę, co miała to w 70 godzin =(

 

A oto protoplasta Roberta Lewandowskiego w Bayernie, trochę jednak beka =)

Odnośnik do komentarza

Ja trochę mało ekscytujący ten pierwszy projekt w FM se wymyśliłem, bo gramy mega nudną piłkę :D Obrona najlepsza w lidze, ale z przodu jest trochę męczenie buły. Jak nie awansuję to w przyszłym sezonie Union będzie poddane renowacji.

W 1 minucie pucharowego meczu z Augsburgiem miałem karnego. Chyba mój najszybszy karny w życiu. Oczywiście Kreilach przestrzelił.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

imo powinniśmy dodać do forum tag 'superspoiler', bo jakby spoilery były zwierzętami i np brak spoilera to jakieś mitochondrium na kiju a większy spoiler to aligator, to ten jasonxa to jest jakiś pierdolony smok ziejący kurwa zniszczeniem

 

mysle ze jako poczatkujacy programista moglbys to zrobic

Odnośnik do komentarza
Co to za FM? 12? 
 
Nigdy nie rozumiałem jak można grać w starsze wersje menedżera/FIFY/PESa. Ja mam jakąś blokadę psychiczną - jak tylko "data ważności" dobiegnie końca, nie odpalam już nigdy.


2010 :) jakoś w nowych za dużo klikania jak dla mnie, jedynie dodawanie lig i parę nowych roli w taktyce i sztabie szkoleniowym to za mało żeby mi się chciało p...dolić z tym wszystkim :)
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Ja trochę mało ekscytujący ten pierwszy projekt w FM se wymyśliłem, bo gramy mega nudną piłkę :D Obrona najlepsza w lidze, ale z przodu jest trochę męczenie buły. Jak nie awansuję to w przyszłym sezonie Union będzie poddane renowacji.

 

Jeszcze do wczoraj bym pomyślał, że się wzorujesz na kunszcie trenerskim Stefka Bruce'a :_eyes:

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...