Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Brudinho napisał:
14 godzin temu, T-m napisał:
Wszystkiego naj chłopaaaacy!

Tobie także. Żebyś wyciągnął na taksie więcej niż Guli :*

 

Rozwoziłem głównie bliskich znajomych i trochę z nudów, a że pieniądz nie śmierdzi... :) kilka złotych wpadło.

 

4 godziny temu, jmk napisał:

Najlepszego :)

 

 

Tak myslalem sobie w nocy, bo sporo osob wlasnie oglaszala się na fejsie, ze robi za kiero i... Jakby tam wpadli tam pracownicy US to chhba gruba kara by byla.

 

Niech tym ludziom udowodnią, że jeździli faktycznie ;)

Odnośnik do komentarza

Uber wczoraj ładnie popłynął, w środku nocy ustawili sobie opłatę minimalną >60 złotych i opłatę za kilometr >7 złotych, w sumie wychodziło jakieś 110 zł za krótki kurs, za który przy dojeździe płaciłem 20 złotych. Chyba trzeba zmienić przewoźnika, zwłaszcza że piłem z gościem, który miał mocny wpływ na wyrok TSUE w sprawie ubera i prognozy co do krajowych regulacji są takie, że będzie jeszcze gorzej.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gacek napisał:

Uber wczoraj ładnie popłynął, w środku nocy ustawili sobie opłatę minimalną >60 złotych i opłatę za kilometr >7 złotych, w sumie wychodziło jakieś 110 zł za krótki kurs, za który przy dojeździe płaciłem 20 złotych. Chyba trzeba zmienić przewoźnika, zwłaszcza że piłem z gościem, który miał mocny wpływ na wyrok TSUE w sprawie ubera i prognozy co do krajowych regulacji są takie, że będzie jeszcze gorzej.

 

Zrobili to, bo większość ludzi w prywacie poleciało wczoraj 5 zeta za km i min 50 zeta... to się nazywa walenie w chuja.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, T-m napisał:

Zrobili to, bo większość ludzi w prywacie poleciało wczoraj 5 zeta za km i min 50 zeta... to się nazywa walenie w chuja.

Jakby uber poszedł w 5 zeta za km i minimum 50 zeta, to dużo szybciej bym się na nich w nocy zdecydował :keke:

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Hawkeye napisał:

'whoopy doo we went invincible' :keke: 

 

ja myślę, że Arsenal szybko zatęskniłby za Wengerem. Zwłaszcza jak wykurwi Sanchez i Ozil.

Niech i tak jest, niech potem płaczemy. Coś musi się zmienić, bez zmiany lepiej nie będzie na bank. 

Odnośnik do komentarza

i dobrze, że nie jestem w MT, jeszcze by mi kazali zakładać te wszystkie tematy na Awardsy jako świeżak :kekeke: 

 

a w ogóle wczoraj śmieszna akcja - zaprosił mnie na LinkedIn jakiś kolo, patrzę, a to milioner prowadzący duży biznes związany z grami komputerowymi (jak coś z tego wyjdzie to opowiem więcej). No to czekam czy napisze, ale cisza, więc stwierdziłem, że do odważnych świat należy i sam się do niego odezwę. 45 min później jesteśmy umówieni na spotkanie u niego w biurze  w środę ;) bez żadnej konkretnej pozycji, po prostu pogadamy i zobaczymy czy widzi mnie gdzieś u siebie. 

 

i to jest nasze MT, 24h już ten temat wisi, brawo :roll: 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...