Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Reaper napisał:

nigdy nie zrozumiem ludzi jeżdżący na zakupy inne niż spożywcze na <miesiąc do świąt ;) wszystkie swoje prezenty zamówiłem online, dzisiaj tylko wyskok do spożywczaka (zero kolejek), no i jedyne co to musieliśmy z zaskoczenia kupić prezenty dla dzieciaków, to podjechaliśmy 4 dni temu do Ikei na 20 min przed zamknięciem i też bez problemu załatwiliśmy sprawę ;)

 

Ja nie umiem kupować prezentów. Dodatkowo, dzieci to jeszcze miesiąc temu to nie wiedziały co chcą, bo na początku grudnia miały urodziny. No ale powiedzmy, że dzieci załatwiliśmy w zeszłym tygodniu. Dorosłym najgorzej, bo to są zamożni ludzie, więc jak pytasz, co by chcieli, czego potrzebują, to generalnie wszystko mają i może jakąś bluzeczkę, może skarpetki, może majtki, takie totalne pierdoły. Więc najpierw jest próba znalezienia na własną rękę czegoś fajnego, ale potem człowiek się zastanawia, czy się będzie podobać, czy to, czy tamto, a czas leci. I się kończy potem na kupowaniu takich pierdół...

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Ja w tym roku wyjątkowo już w listopadzie miałem wszystko. Dokupiłem dwa prezenty w grudniu, ale oba przez Internet, także izi. Ale było kiedyś tak, ze kupowałem prezent w wigilie, bo odkładałem i odkładałem, aż doszedłem do ściany ;) 

 

Cienias, nie odłożył do Sylwestra!!!!

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

nigdy nie zrozumiem ludzi jeżdżący na zakupy inne niż spożywcze na <miesiąc do świąt ;) wszystkie swoje prezenty zamówiłem online, dzisiaj tylko wyskok do spożywczaka (zero kolejek), no i jedyne co to musieliśmy z zaskoczenia kupić prezenty dla dzieciaków, to podjechaliśmy 4 dni temu do Ikei na 20 min przed zamknięciem i też bez problemu załatwiliśmy sprawę ;) 

 

wiem że nie jestem w stanie postawić się na twoim miejscu, ale nie dasz rady mieć kompletnie wyjebane na nich? z twojej relacji wynika, że to są chorzy, toksyczni ludzie, nie można szukać logiki w ich działaniach. kartki na pewno nie wysłał, żeby było Ci miło, zdecydowanie widzi w tym jakieś ewentualne profity dla siebie (np. że zaczniesz o nim dobrze myśleć, to jakby co kiedyś to mu pomożesz w trudnej sytuacji itp.)

 

Niby to wszystko wiem, ale czasem proste uczucia na tu i teraz sa silniejsze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...