Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne gdyby firmie Makka nie byłoby to na ręke to:

 

a) nie zgodziliby się

b) zgodziliby się, ale przytrzymali go przez pełne 3 miesiące, bo nie byliby przygotowani na to.

 

Jak widać stwierdzili, że to nie jest dla nich wielki problem, więc nie będą musieli go trzymać przez pełny okres wypowiedzenia.

8 godzin temu, beeres napisał:

Szkoda, że lada moment tego chłopaka już tu nie będzie :sad:

 

Swoją drogą, mały wstyd, ale nie byłem jeszcze w tym sezonie na ACB ani Eurolidze :/.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

@Kuchar, @Scorpio

 

Mam PUBG-a ;). Właśnie instaluje, najpierw sprawdzę, jak mi to będzie chodzić i ogarnę jakieś podstawy, ale na dniach mam nadzieje uda się coś skołować wspólnie :) 

No i git ;) Pograj troche i w weekend mozemy sprobowac razem. My zaraz odpalamy z Kucharem duo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Tylko praca, ale praca to też ludzie, a nie zawsze trzeba patrzeć własnym interesem, bo karma to dziwka ;)

Niby tak, ale popiszę się wyjątkową skromnością: beze mnie się nic nie posypie, jest w zespole kilka osób i dadzą radę. To nie tak, że nagle spada na kogoś ogromny ciężar po mnie. 

Poradzą sobie.

Co prawda gorzej niż ze mną :keke: 

Jest jak jest- jest okres wypowiedzenia i spotkaliśmy się w zasadzie w połowie drogi. Każdy zrobił sobie dobrze ;) I grunt, że już z bani. 

 

I tak oto powstał temat dnia: BGŻ kontra Makk :keke: 

Odnośnik do komentarza

Trochę się pozmieniało, nie wszystko jest jeszcze super czytelne. Ale dlaczego po raz pierwszy w mojej historii FM-a zdarza mi się tak, że w pierwszym sezonie sparingi rozgrywane są, gdy mam w kadrze tylko 14 dostępnych zawodników? :/ Trochę się to mija z celem sparingów.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Scorpio napisał:

Spoko, mozemy jutro sprobowac. Tylko musisz sciagnac teamspeaka zeby nas chociaz slyszec.

 

My przed chwila skonczylismy ostatnie duo z Kucharem - drugie miejsce i 3 kille ;)

Obowiązkowo. Ja właśnie w swojej 4 rozgrywce zaliczyłem po raz pierwszy jakieś kille (i to od razu dwa). Na razie mam problem z wyczuciem odległości do bezpiecnej strefy, już dwa razy mnie zabiła, bo nie zdążyłem dotrzeć ;). Póki co najlepszy wynik to 13 miejsce ;) 

 

No i musze się nauczyć rozpoznawać sprzęt, bo większość czasu tracę na dumaniu, co mam i co mogę użyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...