Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jmk napisał:

Sedziego z tym varem pojebalo.

To zobacz co sie wlasnie stalo w Niecieczy, gdy VARu zabrakło. W Multiligach bedzie cyrk dopiero przy braku dodatkowych wozów. Bramka Dvaliego slusznie nieuznana, choć sedzia generalnie dzis nie byl najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Trzy podejścia, trzy zgony, w tym jeden przez przesuwającą się strefę :D ale gra się fajnie, napięcie w momencie, gdy obok Ciebie wybucha strzelanina, a ty myślałeś, że tam nikogo nie ma bezcenne :D generalnie, to czuję się jak zaszczute zwierzę, nikogo jeszcze nie zabiłem, ani razu nie wystrzeliłem, powaliłem jedynie wręcz kogoś, kto dobił mój brat, ale coś mi mówi, że gdyby nie mecz City to teraz grałbym znowu :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...