Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lucas07 napisał:

To zobacz co sie wlasnie stalo w Niecieczy, gdy VARu zabrakło. W Multiligach bedzie cyrk dopiero przy braku dodatkowych wozów. Bramka Dvaliego slusznie nieuznana, choć sedzia generalnie dzis nie byl najlepszy.

 

Przewrotką nie wolno strzelać?

 

Sędzia dziś chuj.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Lucas07 napisał:

Adrian, czy Ty widziałeś gdzie była głowa Marciniaka? Przecież mógł mu krzywdę zrobić. Ochrona zdrowia zawodników > gole

 

Drwali miał bramkę życia, mógł mu sędzia dać ;) A serio to przecież Marciniak sam wkładał tam głowę. Nawet nie protestowali z tego co pamiętam.

 

Swoją drogą tak dziś myśleliśmy na stadionie, że var to fajny, ale jak oglądasz TV... a na stadionie? Zabija nieco emocje. Cieszyć się z gola, a tu o, nie ma.

 

26 minut temu, Mauro napisał:

To jest nieważne ;) Pytanie na dziś - czy najnowszy FM pójdzie pod Windowsem XP?

 

 

A Xp, bo? Przyzwyczajenie czy słaby sprzęt?

Odnośnik do komentarza

25158393_1602072099831163_25622695865620

Widziałem pierwszego tweeta i wiedziałem że to się tak skończy :kekeke: Niestety angielskie uniwerki pewnym krokiem zmierzają w stronę amerykańskich z Zachodniego Wybrzeża, jeśli chodzi o paranoję związaną z rasą/wyznaniem i tak dalej. A Anglia generalnie ma dobrze wyważone proporcje pomiędzy szacunkiem dla mniejszości a zdrowym rozsądkiem, ale takie trendy na uniwerkach (albo np. głośne "dekolonizowanie" list lektur na Oxbridge) pewnie spowodują, że się to spierdoli na dłuższą metę.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Lucas07 napisał:

Pamietacie te stypendium wolnosci dla Kijowskiego? Wrzucił filmik, że dziękuje za datki i dzięki temu będzie mógł spokojnie przeżyć święta, zebrali 32k...

Najbardziej mnie rozwaliło w tej akcji to, że gość mówił, że nie opłaca mu się pracować za mniej, niż ileś (nie pamiętam kwoty), bo alimenty mu pobierają. Naprawdę brak mi słów, kim trzeba być, żeby mówić, że nie chce się iść do pracy, bo własne dzieci trzeba utrzymywać. I szkoda, że ktoś taki został twarzą KOD-u, bo przez to bardzo słuszną walkę sprowadził do absurdu.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

 

Drwali miał bramkę życia, mógł mu sędzia dać ;) A serio to przecież Marciniak sam wkładał tam głowę. Nawet nie protestowali z tego co pamiętam.

 

Swoją drogą tak dziś myśleliśmy na stadionie, że var to fajny, ale jak oglądasz TV... a na stadionie? Zabija nieco emocje. Cieszyć się z gola, a tu o, nie ma.

 

 

 

A Xp, bo? Przyzwyczajenie czy słaby sprzęt?

Jedno i drugie. a najbardziej lenistwo, że n ie che mi się instalować programów znowu. Ale czy pójdzie?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...