Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Graty Meler :)

 

Ja za Pacyfik się będę zabierał też niedługo, tak jak Pan me_who przykazał po Kompanii Braci. 

 

kurde, ciągle mi wywala tego nowego FM-a, nie wiem o co chodzi :/ chyba muszę go zapisywać przed każdym odłożeniem kompa. Na szczęście mam zapis co 2 tygodnie, więc do powtórzenia ostatni sparing i zaraz gramy Superfinał z Arką.

Odnośnik do komentarza
Teraz, lad napisał:

Ech... wstępne sondaże mówią, ze to znowu nie ta jesień. Ale wszystkim moim wyborcom dziękuję, jeszcze zwyciężymy.

 

Wiesz ja właśnie zajrzałem, żeby oddać głos (oczywiście nie na Ciebie, bo jak Twoje MT ma wyglądać jak gra Evertonu, to darujmy sobie :keke: ) i znalazłem się na liście :rotfl: I......Ty przynajmniej nie przegrywasz z Jahem :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...