Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2017 o 13:36, Makk napisał:

Idź dziś na rozmowę na stanowisko X, bądź tydzień wcześniej w tym samym miejscu na rozmowie na stanowisko Y i usłysz od naczelnika:

- O, kojarzę pana. A po co Pan przyszedł dziś?

- No, na rozmowę.

- A przecież Pan już przyjęty jest na stanowisko Y.

- Aha, to nie wiedziałem.

- Ok, niech pan siada, chwilę pogadamy, i pan poczeka na telefon oficjalny od dyrektora.

 

:) 

No to już oficjalnie. Informacja prosto ze strony:

jestem przyjęty :jupi: 

 

Wypowiedzenie umowy za porozumieniem już smaży się w drukarce. 

 

Dobry dzień. 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Makk napisał:

Urząd Skarbowy

 

Da. W moim przypadku da. Mam problemy z nadwyrężeniem strun głosowych. 

 

Kiedys pracując na magazynie rozwaliłem plecy, akurat wypadły moje badania okresowe. Ledwo wszedłem do gabinetu, ledwo się położyłem na kozetke, koles nawet tego nie zauważył :keke:

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

no to fajnie, ja miałem szukać, ale dostałem podwyżkę  wyznaczyli konkretna ścieżkę do kolejnej wiec jeszcze chwile posiedze:)

No wiesz, ja jestem bardzo przekupny, ale tu by musieli mi naprawdę sporo dać podwyżki, żebym został, co jest mało realne. 

Inna rzecz, że w tym tygodniu już chyba 4 osoby złozyły wypowiedzenia. Wszyscy uciekają 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...