Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, beeres napisał:

o, Reaper, Ty powinieneś to ogarniać. O co chodzi z tematem śniadań za złotówkę? Szczerze, to chyba w Trójmieście tego nie ma, a w Warszawie już spotkałem się z kilkoma miejscami oferującymi coś takiego :-k Bierze się herbatę/kawę i ma się jakiś zestaw śniadaniowy za 1 zł? Serio?

 

I czy możesz polecić jakieś miejsce? Z chęcią bym sprawdził ten motyw.

 

Dzień dobry wszystkim.

ogarniam, nawet zrobiliśmy sobie tradycję ze swoim działem, że chodzimy regularnie raz w miesiącu w różne miejsca :)

 

nie wiem dokładnie o co chodzi, poza tym, że pewnie rano mieli pustki i chcieli sobie zrobić ruch, więc przygotowali taką promocję i się mocno sprawdza. Z kilku knajp, w których byłem, to jednak najbardziej podpasowało mi Aioli, zresztą tam o 8.50 już jest kolejka, bo o 9 otwierają, niezły ruch się robi. Z innych miejsc to byłem też w restauracji Słoik i w Jasiu i Małgosi. Ogólnie wszędzie smacznie, ale Aioli miała najbardziej sytą porcję.

 

a, no i tak, dokładnie - kawa za jakieś 9-11 zł (obojętnie jaka) i do tego śniadanie jest za 1 zł. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

ja tam też nie rozumiem fenomenu Aioli, taka hipsteriada, modne miejsce więc cały czas zajebane ludźmi. Byłem tam do tej pory tylko kilka razy na śniadaniach, bo faktycznie największe porcje w porównaniu do innych knajp i świetna lokalizacja, ale poza tym raczej szału tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ajerkoniak napisał:

No nie byłem to nie wiem co mam Ci powiedzieć :D

Prawdę i tylko prawdę.

 

Ja wciąż się zastanawiam czy iść, bo z jednej strony kino, łał, efekty, z drugiej 2,5h, a to może być za dużo dla mojego pęcherza :D

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj u klienta - Ukraińca. Miał wziąć od nas internet, ale ostatecznie nie wziął, ale nie w tym rzecz. Pokazał mi apkę na TV (podejrzewam, że stało to na H96 pro, bo mówił coś o Androidzie) dzięki której miał dostęp do chyba wszystkich programów na świecie :D Mówi, że płaci za to 12 zeta miesięcznie i podobno na Ukrainie to powszechna sprawa. Ktoś wie co to za cudo?

Odnośnik do komentarza

No to jest powszechna rzecz. Masa Polaków w Holandii tak robi, kolega w PL też ma coś takiego. To technicznie rzecz biorąc streaming, wszystko działa super i masz za grosze ofertę, za którą normalnie płaciłbyś trylion. Sam bym chętnie miał jakbym używał TV.

42 minuty temu, Man_iac napisał:

Ja w ogóle nie widzę efektu 3D. Uroki astygmatyzmu. Widzę po prostu, że to trzy nałożone na siebie obrazy :D

mam astygmatyzm i bez okularów normalnych (z samymi 3d) było normalnie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...