Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierdzi romantyzmem ;) Oczywiście pół żartem pół serio to napisałem, ale osobiście nie kupiłem żadnej gazety od dobrych kilku lat. Mając tyle wartościowych treści w internecie nie wyrabiam się z czytaniem ich, a co dopiero jeszcze kupować gazetę i tam coś czytać :-k 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

Sobotnie poranne granie w FM-a doprowadziło, że robię sobie dłuższą przerwę od tej gry. Dołączam do grupy, która twierdzi, że jeśli komputer sobie założy, że wygra mecz to wygra. I żadne zmiany w taktyce, w trakcie meczu, polecenia nie pomogą. Tragedia.

 

Prowadzę 1:0, jest 89 minuta i chcę zmienić gościa z żółtą kartką. Nagle ten gość fauluje i dostaje drugą żółtą, więc ze zmiany nici. W następnej akcji komputer strzela na 1:1. A później, w ostatniej akcji, strzela na 2:1 po jakimś pinballu w polu karnym.

Kolejny mecz, jest 0:0 (dwie kontuzje moich napastników...) i w 90. minucie mój bramkarz podaje do przeciwnika, aby ten miał z nim 1 na 1, przegrywam.

W trzecim meczu wygrywam 1:0, ale w 93. minucie dostaję bramkę z ~45 metrów. Także wyłączyłem grę, usunąłem save'a.

Ogarniam, że takie sytuacje się zdarzają, ale nie 3 mecze z rzędu, tej samej drużynie.

 

Zostaje FIFA na sobotnie poranki :sad: Tam przynajmniej się tak nie będę wkurwiał.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest jedna z opcji relaksu. Zazwyczaj czytam w łóżku przed snem, ewentualnie czasem sobie siadam z filiżanka kawy i czytam. Nie tylko dlatego, że lubię dotyk papieru i zapach, lubię przewracać strony, zagracanie mieszkania książkami to dla mnie niesamowita frajda (chociaż większość trzymam u rodziców xd), a poza tym zwyczajnie nie chce wszystkiego na ekranie mieć ;) aczkolwiek z roku na rok myślę o czytniku i pewnie w ciągu najbliższych 2-3 lat zakupię. Ale to tylko ze względu na to ile książki zajmują miejsca i do czasu posiadania domu z biblioteczką ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tu, gdzie żyje, gazeta i poranna wizyta w kawiarni to styl życia i chętnie w nim uczestniczę ;). 

 

Nie, że czytam jakoś regularnie – z dwa razy na tydzień kupię gazetę codzienną El Periodico lub sportową Mundo Deportio albo przechwycę jakąś gazetę należącą do kawiarni, obowiązkowo wymiętoloną i poplamioną (najlepiej :D) przez poprzednich użytkowników. Mają dobre treści, są obszerne (szczególnie Periodico - biorąc pod uwagę, że to gazeta codzienna)

 

A oprócz tego w Polsce prenumeruje Noise Magazine i co jakiś czas uzupełniam kolekcję Magazynu Pixel ;) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja regularnie to czytam CD-Action, do szpitala czy pociągu kupuję coś jednorazowo raczej albo historycznego albo naukowego (lub pseudo;)) albo piłkarskiego. Raz na jakiś czas kupuję też jakąś gazetę-poradnik związany z budową domu, nie pamiętam tytułu - zależy od tego jakie są artykuły.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Most przez Jezioro Maltańskie poproszę.... Dojazd z Katowickiej do Urzędu Skarbowego to około 20 minut, mimo że jest blisko - tylko cholerne jezioro. A gdyby tak most zrobić, to kierowcy mogliby tam dotrzeć w 7.

Patrzcie:

4hTl8Dy.png

 

Jak chcę dojechać z domu na Warszawską, to muszę stać w korku na Baraniaka, potem w drugim na Jana Pawła II, potem czekać na kolejnych światłach na Rondzie Śródka i nadkładać sporo drogi. A gdyby zrobić most i rozetę tak, jak zaznaczyłem, śmigałbym tam szybcikiem. #miastodlakierowców Oczywiście poszerzyć Komandorię i zrobić z niej porządną drogę dwukierunkową.

  • Smutny 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...