Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bekę z katolickich libków ostatnio, bo psioczą na reformację, a jak im mówię, że dzięki reformacji mają wolność słowa i indywidualizm jako wartość w przeciwieństwie do katolicyzmu, gdzie nad jednostką prymat ma wspólnota, to mówią, że gadam Lutrem :D

Odnośnik do komentarza

Dlatego powtarzam im, że aby wyzwolić się całkowicie z korwinizmu i stać się pełnymi libertarianami, musza odrzucić obyczajowy konserwatyzm. Zamiast polerować torpedę do marginalnych ekscentryków pokroju Hoppego (bo to on zwykle zajmuje miejsce Korwina w serduszkach paleolibków), może warto jednak poczytać Palmera, a zamiast trumpisty Rockwella przerobić klasyków typu Bastiat.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak, byle nie o polityce zagranicznej, bo tak bardzo nienawidził rządu (swojego), że uważał ZSRR za całkiem wporzo opcję ;)

Z wikicytatów za dużo się nie dowiesz. Dla prostych umysłów może jakaś kolekcja esejów? Powiedzmy Peace, Love & Liberty. Rozdają to za darmo na wolnościowych konferencjach. W sam raz na podróż pociągiem.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Misiek napisał:

Chwaliłem wczoraj, że super, że Medicover i się szybko zapisałem na wizytę. No to wizyty nie ma, błąd w systemie i dzisiaj w ogóle nie przyjmuje żaden ortopeda i dopiero na środę jestem zapisany :keke:

Zabawny pod tym względem jest Lux-med. Przez długi czas było super, a w tym roku otworzyli jakiś jeszczebardziejLux-med, gdzie poprzenosili większość lekarzy i żeby skorzystać z wizyty w abonamencie trzeba czekać prawie jak w NFZ, a szybko można się umówić tylko za dodatkową opłatą do tego nowego tworu. 

Odnośnik do komentarza
ej i powinienem dać w ryj temu na recepcji co to powiedział, że dzisiaj nie ma terminów, czy szukać tego odpowiedzialnego za portal i jemu dać w ryj, że taki termin podał na stronie? :-k

Polecam dla pewności obu, bo jeszcze ten nie pobity pozwie cię o dyskryminację, ale inne #metoo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bry

 

I urlopik się powoli kończy ;(

 

Skończyłem, powiedzmy że skończyłem, Shadow of War, bo został mi ten nudny grind w ostatnim akcie i sobie go odpuściłem. Może kiedyś przy kolejnych DLC w promo dokończę. Obejrzałem filmik na tubie z true zakończeniem i starczy. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Misiek napisał:

ej i powinienem dać w ryj temu na recepcji co to powiedział, że dzisiaj nie ma terminów, czy szukać tego odpowiedzialnego za portal i jemu dać w ryj, że taki termin podał na stronie? :-k

Powinieneś na razie pogrozić wpierdolem, jak następnym razem nie znajdą terminu od ręki. No chyba, że będą szukali z zaangazowaniem to im odpuścisz

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

a jak w związku macie gorsze dni to lecicie od razu do innej?

 

straszne jest to Wasze przenoszenie wszystkiego 1do1. 

 

Byłem kiedyś na takiej rozmowie, kiedy wyglądało to jakby odpuszczali awans . to za czasów 1 ligi. było nas ze 20-30 pod szatnia przed treningiem.  mówił jeden od nas i właśnie nie było to grozenie wpierdol em tylko rozmowa w emocjach ale wyjaśniając co to dlanas znaczy co oni odpierdalaja. na zarzut braku zaangażowania pierwszy do bitki  rzucił się. .. Edi :D ale do żadnego rekoczynu nie doszło.   atmosfera sie oczyscila a my awansowalismy.

 

Prezes jest winny bo gada i robi bzdury. wiecie co robił dyrektor sportowy w sierpniu? był na wakacjach w Chorwacji. ...nie nie szukał nikogo. sytuacja kadrowa brak napastnika to jego wina a prezesa opisałem w skrócie w temacie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Prezes jest winny bo gada i robi bzdury. wiecie co robił dyrektor sportowy w sierpniu? był na wakacjach w Chorwacji. ...nie nie szukał nikogo. sytuacja kadrowa brak napastnika to jego wina a prezesa opisałem w skrócie w temacie.

Czekaj, czekaj. W okresie transferowym się opierdalał, zamiast robić wzmocnienia? A miał za co robić wzmocnienia? A miał sygnały od trenerów, że wzmocnienia są potrzebne?

Tak tylko pytam z ciekawości, bo pamiętam Gallianiego z czasów bycia CEO Milanu, który w wakacje robił sobie - uwaga - wakacje, zamiast dogadywać transfery (wtedy to on za to odpowiadał), ale było to w czasach, gdy klub miał 70 baniek deficytu co roku i na transfery mniej niż zero euro.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...