Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

LGBT

Lech, Górnik, Bruk-Bet Termalica

 

To tajny skrót najtajniejszej kibicowskiej triady, którą potajemnie finansuje Bruk-Bet,  dlatego aż dwa miejsca w skrócie. Odkryje teraz niewygodną prawdę, ale mam nadzieję, że macki mafii kibicowskiej nie sięgają Hiszpanii. Trans to w środowisku kibolskim najbardziej radykalny i brutalny kibic w Polsce - oddany fan zespołu z Niecieczy.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

 

 Grubo. Chodzi o von Triera ofc.

Mam duży dystans do takich publikacji, jak nie są poparte dowodami. Zbyt często tego rodzaju podejrzenia stają się elementem kobiecej gry o sławę, karierę, czy pieniądze. Jak tak było to miejsce takiej informacji jest u Icona na biurku, a nie na facebooku. 

 

 

 

 

43 minuty temu, Gacek napisał:

Sznur to element stroju galowego policjantów, jego wygląd wskazuje na aktualny stopień policjanta, oficerowie mają różne niż aspiranci itp. Co by o nich nie myśleć, to jednak służba mundurowa.

Myślałem, że oznaczenie to jest na ramieniu. 

  • Smutny 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysfiol napisał:

LGBT

Lech, Górnik, Bruk-Bet Termalica

 

To tajny skrót najtajniejszej kibicowskiej triady, którą potajemnie finansuje Bruk-Bet,  dlatego aż dwa miejsca w skrócie. Odkryje teraz niewygodną prawdę, ale mam nadzieję, że macki mafii kibicowskiej nie sięgają Hiszpanii. Trans to w środowisku kibolskim najbardziej radykalny i brutalny kibic w Polsce - oddany fan zespołu z Niecieczy.

już widzę te grupy Ultras i Hool's :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

Mam duży dystans do takich publikacji, jak nie są poparte dowodami. Zbyt często tego rodzaju podejrzenia stają się elementem kobiecej gry o sławę, karierę, czy pieniądze. Jak tak było to miejsce takiej informacji jest u Icona na biurku, a nie na facebooku. 

 

Lol. Tak, bo Bjork po... 30-40 latach na scenie potrzebuje pisać takie rzeczy na FB, żeby osiągnąć sławę, karierę i pieniądze :roll: Nie wspominając o tym, że zgłoszenie tych rzeczy, o których wspomniała, na policji by nic nie dało, bo przecież nic się nie stało. Zresztą dokładnie tego ta cała akcja dotyczy - zgłaszanie takich spraw organom ścigania nic nie daje, są bagatelizowane słynnym powiedzonkiem "boys will be boys". 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Misiek napisał:

już widzę te grupy Ultras ultrans i Hool's :D

 

8 minut temu, Reaper napisał:

Lol. Tak, bo Bjork po... 30-40 latach na scenie potrzebuje pisać takie rzeczy na FB, żeby osiągnąć sławę, karierę i pieniądze :roll: Nie wspominając o tym, że zgłoszenie tych rzeczy, o których wspomniała, na policji by nic nie dało, bo przecież nic się nie stało. Zresztą dokładnie tego ta cała akcja dotyczy - zgłaszanie takich spraw organom ścigania nic nie daje, są bagatelizowane słynnym powiedzonkiem "boys will be boys". 

Naprawdę jeszcze nie zauważyłeś, że ilość skandali w mediach ma wpływ na sprzedaż płyt? Nie mówię, że kłamie, ale też z automatu nie uznaję, że mówi prawdę, jak jest słowo przeciwko słowu. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Man_iac napisał:

Mam duży dystans do takich publikacji, jak nie są poparte dowodami. Zbyt często tego rodzaju podejrzenia stają się elementem kobiecej gry o sławę, karierę, czy pieniądze. Jak tak było to miejsce takiej informacji jest u Icona na biurku, a nie na facebooku. 

 

 

 

 

Myślałem, że oznaczenie to jest na ramieniu. 

Tylko facepalmem można to podsumować, przecież Bjork ma sławę, karierę i pieniądze od jakichś 20 lat. A w filmie von Trieraa grała parę lat temu.

Odnośnik do komentarza

Pokręciłem się trochę przy UFC, które ma być w Gdańsku i muszę przyznać, ze mam mieszane uczucia. Bardzo dużo zależy jak to zostanie opakowane, bo będą musieli sporo nadrabiać, dużo sprzętu jeszcze nie było rozpakowaneho, ale nie jest to aż tak pewna porażka jakiej się spodziewałem jeszcze 2-3 dni temu.

 

Wszystko, prócz samej gali ofc, odbywa się w hotelu: tam są zawodnicy, media roomy, nawet pokój do exclusive wywiadów :) Pokazowe treningi, wazenie i konferencja tez chyba tutaj. Na sam początek z organizacji jestem pozytywnie zaskoczony, zobaczymy czy wszystkie bilety im zejdą, bo o to zapomniałem zapytać...

 

A, i ta Kowalkiewicz to mega sympatyczna dziewczyna, nie spodziewałem się.

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, beeres said:

Pokręciłem się trochę przy UFC, które ma być w Gdańsku i muszę przyznać, ze mam mieszane uczucia. Bardzo dużo zależy jak to zostanie opakowane, bo będą musieli sporo nadrabiać, dużo sprzętu jeszcze nie było rozpakowaneho, ale nie jest to aż tak pewna porażka jakiej się spodziewałem jeszcze 2-3 dni temu.

 

Wszystko, prócz samej gali ofc, odbywa się w hotelu: tam są zawodnicy, media roomy, nawet pokój do exclusive wywiadów :) Pokazowe treningi, wazenie i konferencja tez chyba tutaj. Na sam początek z organizacji jestem pozytywnie zaskoczony, zobaczymy czy wszystkie bilety im zejdą, bo o to zapomniałem zapytać...

 

A, i ta Kowalkiewicz to mega sympatyczna dziewczyna, nie spodziewałem się.

No bilety zostały już tylko te najdroższe 600+ niestety się spóźniłem na wejsciowki w normalnych cenach

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie użytkownika Ruch Wkurwionych.

NSZZ Solidarność uzasadnia poparcie zakazu handlu w niedzielę - co prawda możliwe jest, że kilku pracowników na dany supermarket straci zatrudnienie, ale za to każdy z nich będzie mógł założyć jednoosobową firmę ekspediencką i pracować w tymże samym supermarkecie, w tę samą niedzielę. Będzie robił to samo co wcześniej, tylko przejdzie na jakże dla niego atrakcyjną elastyczną formę zatrudnienia  :hahaha:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to, że mikroprzedsiębiorca będzie mógł sprzedawać w tym samym sklepie tylko, że będzie mógł otworzyć swój własny sklep, w którym będzie sprzedawał w niedzielę no i państwo mu pomoże bo duże sklepy będą w tym czasie zamknięte. 

Zresztą idiotyczne argumenty padają po obu stronach dyskusji o zakazie handlu w niedzielę. Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski: 

Cytuj

- Równie dobrze można się zastanawiać jak wykarczowanie 1/7 sadów odbije się na zbiorach jabłek. Jasne, że skutki będą negatywne. Pracownicy nie zarobią, pracodawcy będą mieć niższy dochód, a ileś osób przesiedzi niedzielę o suchym chlebie, bo w sobotę zabrakło czasu na zakupy.

Rozrzewnił mnie szczególnie argument o niedzieli o suchym chlebie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...