Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Swoją drogą przed chwilą padło "Co takiego strasznego zrobił PiS według Ciebie? Moim zdaniem to PO zniszczyło Polskę" :roll:

Jak dobrze, że w mojej pracy i szerzej w branży praktycznie brak takich osobników, a spotkanie takich jako klientów bardzo często kończy się konkluzją "kurczę, nie sądziłem, że to tak dobrze funkcjonuje".

 

Ale ja nie o tym chciałem. W Kato otworzyli lokal stanowiący klon Hootersa, typowe mancave z cycatymi kelnerkami, browarami i masą ekranów do oglądania meczów. Marketing jest skierowany pod samców (można dyskutować, czy się podoba, ale trafia IMO idealnie w target), więc na fejsie przeżywają najazd kobiet wystawiających oceny "1" za "seksizm". Co za świat :picard:

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

symulacai akcji ratunkowej budynku-nasz dział niestety nie może wyjść:) klienci słyszą komunikat o zagrozeniu- mega komfort pracy:)

ja mam we wtorek u nas w biurze probna ewakuacje - zostanie zainscenizowany pozar na klatce schodowej

podejrzewam, ze zrobia to na samej gorze klatki, tak zeby wszyscy mogli bezpiecznie zejsc klatka z nizszych pieter :) inaczej koncepcja moglaby sie troche popsuc ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Ale ja nie o tym chciałem. W Kato otworzyli lokal stanowiący klon Hootersa, typowe mancave z cycatymi kelnerkami, browarami i masą ekranów do oglądania meczów. Marketing jest skierowany pod samców (można dyskutować, czy się podoba, ale trafia IMO idealnie w target), więc na fejsie przeżywają najazd kobiet wystawiających oceny "1" za "seksizm". Co za świat :picard:

 

No dobra, ale co w tym dziwnego, że ludzie wyrażają swoją opinię?

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza

w nowym forumku jak jesteśmy w danym temacie i pojawi się notyfikacja, że dodano nowy post, to kiedy nie kliknę, żeby go podejrzeć, a dam powrót do listy tematów, to ponowne klinięcie na przejście do nowego posta pomija te, które były w notyfikacji :(

1 minutę temu, Gabe napisał:

 

No dobra, ale co w tym dziwnego, że ludzie wyrażają swoją opinię?

Nie wiem kim trzeba być, żeby tego nie rozumieć, nie sądziłem, że akurat Tobie trzeba takie rzeczy tłumaczyć :roll: jak dobrze, że w mojej pracy nie spotykam takich osobników...

  • Zmieszany 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:

Ale ja nie o tym chciałem. W Kato otworzyli lokal stanowiący klon Hootersa, typowe mancave z cycatymi kelnerkami, browarami i masą ekranów do oglądania meczów. Marketing jest skierowany pod samców (można dyskutować, czy się podoba, ale trafia IMO idealnie w target), więc na fejsie przeżywają najazd kobiet wystawiających oceny "1" za "seksizm". Co za świat :picard:

 

 

Nooo bo to jest seksistowski marketing i jechanie na tym, że cycki i milusia obsługa, która sprawia wrażenie, że Cię podrywa. Wpadłem tam za pierwszym razem przypadkiem na mecz z Armenią bo się spieszyłem i stwierdziłem, że nie będę szukał czy na pewno znajdę lokal i stracę minuty z meczu. Obsługa robi sobie z ludźmi selfiaki, które możesz potem dostać, jest przemilusia na zasadzie takiego lekkiego flirtu, a na rachunkach dostajesz napisane "Dziękuje ;*"

 

Ale kurde, mają w chuj telewizorów i niezłą pizzę w dobrej cenie, więc możliwe, że tam wrócę :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

No dobra, ale co w tym dziwnego, że ludzie wyrażają swoją opinię?

Nie wypowiadam się o kazaniu w lokalnym kościele, bo nie chodzę i nie przynależę, nie jest ono skierowane do mnie. Nie komentuję nieestetycznej modelki na reklamie hipotetycznej kosmetyczki, bo nie chodzę i ten lokal mnie nie obchodzi. Dokładnie ten sam mechanizm. Zresztą zaniżanie oceny lokalu przez sam marketing też jest słabe, ale co kto lubi.

Co innego lokal stylizujący się na Hootersa i celujący w grupy podchmielonych facetów, a co innego spocony stolarz robiący szafy reklamujący się biuściastą modelką z podpisem "lubimy ciasne".

 

1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Nooo bo to jest seksistowski marketing i jechanie na tym, że cycki i milusia obsługa, która sprawia wrażenie, że Cię podrywa. Wpadłem tam za pierwszym razem przypadkiem na mecz z Armenią bo się spieszyłem i stwierdziłem, że nie będę szukał czy na pewno znajdę lokal i stracę minuty z meczu. Obsługa robi sobie z ludźmi selfiaki, które możesz potem dostać, jest przemilusia na zasadzie takiego lekkiego flirtu, a na rachunkach dostajesz napisane "Dziękuje ;*"

Zgroza, co za seksistowski lokal. Chciałem się tam przejść, ale po Twojej recenzji chyba się wstrzymam, jeszcze nie daj boże ktoś by się do mnie uśmiechnął :(

  • Haha 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Zgroza, co za seksistowski lokal. Chciałem się tam przejść, ale po Twojej recenzji chyba się wstrzymam, jeszcze nie daj boże ktoś by się do mnie uśmiechnął :(

 

No trudno, będą zarabiać na mnie bo polubiłem pizzę i dużą ilość ekranów :)

Teraz, jmk napisał:

Ajer, sam siebie okłamujesz, wiadomo po co wrócisz :D.

 

 

No jakbym miał 15 lat to byłbym tam codziennie ;)

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Misiek napisał:

Nie wiem kim trzeba być, żeby tego nie rozumieć, nie sądziłem, że akurat Tobie trzeba takie rzeczy tłumaczyć :roll: jak dobrze, że w mojej pracy nie spotykam takich osobników...

 

No nie wiem czemu musisz od razu uderzać osobiście, ale w takim razie też się cieszę, że cię nie znam osobiście.

 

Rozumiem, że skoro istnienie takich lokalów nie jest zabronione przez prawo, to jest legalne. Ale rozumiem też, że osoby czujące się dotknięte wyrażają swoją opinię, w ten czy inny sposób. Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Zresztą oskarżenia o seksizm raczej im klientów przysporzą, niż ujmą (szczególnie z targetu w który celują), więc autorzy projektu - o ile nie są debilami - wzięli to zapewne pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...