Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jmk napisał:

Maniak jak zwykle gowno wie ale mysli ze tak byc powinno.

 

Otoz na Pogoni spadla frekwencja ze slabej na zenujaca do poziomu 3 tysiecy. Zostali najwytrwalsi. I co? Nawet sponsor z Azotow pojechal po sztabie transferowym a prezes nic. Pilkarze to samo. Dostali kolejne 3:0 w pizde.

Ale Ty sobie zdajesz sprawe, ze wygrywanie to nie jest tylko sprawa "chce mi sie, wiec wygram" tylko innych czynnikow?

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Otoz na Pogoni spadla frekwencja ze slabej na zenujaca do poziomu 3 tysiecy. Zostali najwytrwalsi. I co? Nawet sponsor z Azotow pojechal po sztabie transferowym a prezes nic. Pilkarze to samo. Dostali kolejne 3:0 w pizde.

 

Wygrana w meczu nie zależy tylko od tego czy komuś się chce, czy nie. Sorry :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

Maniak jak zwykle gowno wie ale mysli ze tak byc powinno.

 

Otoz na Pogoni spadla frekwencja ze slabej na zenujaca do poziomu 3 tysiecy. Zostali najwytrwalsi. I co? Nawet sponsor z Azotow pojechal po sztabie transferowym a prezes nic. Pilkarze to samo. Dostali kolejne 3:0 w pizde.

Wjazd personalny to mogę tylko spicardować, a na telefonie nie chce mi się szukać emotki.

 

Co do pozostałej części posta - jakieś działanie podjeto i Skorża poleciał. No chyba, że przypuszczasz, ze to prezes siada do stołu ż piłkarzami i decydują czy wygrać następny mecz, czy nie. :D

Odnośnik do komentarza

Dyrektor sportowy bo transfery brak napastnika i to glowny problem Pogoni

 

Trener bo stracil szatnie nikt go nie sluchal

 

Trener od przygotowania fizycznego juz polecial

 

Pilkarze bo kilma spotkan widac bylo ze im nie zalezy nie walcza odpuszczaja. Kiedys dostali mocno w pizde od Gornika a zostali nagrodzeni brawami bo walczyli i gryzli trawe. To widac kiedy jest zaangazowanie 

 

No i prezes o którym pisalem w temacie Pogoni co robi i co mówi zle.

 

Pilkarze nagle zapomnieli jak sie gra? Brakuje ogniwa to fakt alw nie moze byc tak ze jak im sie nie chce to pierdola i graja na zwolnienie trenera. 

 

Gróźb czy cos nie popieram. Ale rozmowy motywacyjne tak. Ja to bym widzial tak: kazdy mecz doping od poczatku jak graja i odpuszczaja to druga polowa cisza. I odpowiednie ale na poziomie transparenty. 

Dyrektor sportowy bo transfery brak napastnika i to glowny problem Pogoni

 

Trener bo stracil szatnie nikt go nie sluchal

 

Trener od przygotowania fizycznego juz polecial

 

Pilkarze bo kilma spotkan widac bylo ze im nie zalezy nie walcza odpuszczaja. Kiedys dostali mocno w pizde od Gornika a zostali nagrodzeni brawami bo walczyli i gryzli trawe. To widac kiedy jest zaangazowanie 

 

No i prezes o którym pisalem w temacie Pogoni co robi i co mówi zle.

 

Pilkarze nagle zapomnieli jak sie gra? Brakuje ogniwa to fakt alw nie moze byc tak ze jak im sie nie chce to pierdola i graja na zwolnienie trenera. 

 

Gróźb czy cos nie popieram. Ale rozmowy motywacyjne tak. Ja to bym widzial tak: kazdy mecz doping od poczatku jak graja i odpuszczaja to druga polowa cisza. I odpowiednie ale na poziomie transparenty. 

 

 

I tak jak porownalem; jak masz slabego menadzera i kelnerow a sam robisz bledy to zwolnienie kucharza nie spowoduje ze bedziesz najlepsza knajpa.

Odnośnik do komentarza

To trzeba stworzyć model ligi promujący decyzyjnosc kibiców. Proponuję taki: reprezentacje kibiców obu klubów spotykają się przed meczem i decydują wspólnie kto tym razem wygra. Jak nie ma zgody, to wychodzą przed budynek, leją się i ponownie negocjują wynik. Jak wciąż nie ma zgody to wychodzą na drugą rundę. I tak do skutku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Scorpio napisał:

Ale Ty sobie zdajesz sprawe, ze wygrywanie to nie jest tylko sprawa "chce mi sie, wiec wygram" tylko innych czynnikow?

Co więcej, jak ktoś wygrywa, to ktoś musi - o kurde - przegrać. Więc zawsze ktoś może dostać wpierdol. Bo przecież nie tylko kibice Pogoni chcą tak motywować piłkarzy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@jmk tylko skąd się bierze napastnika pomiędzy oknami transferowymi? 

2. Widziałem w tym sezonie tylko jeden mecz Pogoni (pewnie się domyślasz który) i ja tam pomimo wyniku nie widziałem braku zaangażowania. Pogoń szarpała, kilka okazji miała do strzelenia bramki i wynik równie dobrze mógłby być odwrotny, gdyby nie brak skuteczności. A brak skuteczności może wynikać równie dobrze że stresu, a nie braku motywacji. Nie oceniam przez ten pryzmat całości sezonu, bo za mało widziałem ich gry.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

Maniak jak zwykle gowno wie ale mysli ze tak byc powinno.

 

Otoz na Pogoni spadla frekwencja ze slabej na zenujaca do poziomu 3 tysiecy. Zostali najwytrwalsi. I co? Nawet sponsor z Azotow pojechal po sztabie transferowym a prezes nic. Pilkarze to samo. Dostali kolejne 3:0 w pizde.

Jak restauracja Ci nie odpowiada to przestajesz do niej chodzić, a nie grozisz wpierdolem kucharzowi czy kelnerowi. Rozrysować?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...