Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, dziki_ryj_ napisał:

zachowanie policji w czasie referendum nie łamało żadnych praw ludzkich? widzę że  w Mińsku nie tylko mieszkasz, ale i pociąga cie tamtejsza demokracja:)

Ale pancz :o

 

Ale rozumiem, że nazywając się jak się nazywasz jesteś przyzwyczajony do argumentów ad personam :D

 

Ale I tak postaram się wytłumaczyć, chodziło mi o to, że skoro w konstytucji mają ogłoszenie niepodległości regionów autonomicznych jako czynność zabroniona, a ich prawa nie są łamane (nikt im władzy w regionie nie odbiera, nie są dyskryminowani czy prześladowani), to powinni dążyć do celu zgodnie z prawem. A jedyne wyjście zgodne z prawem to dążenie do zmiany ustawy zasadniczej. I tyle. A jeśli zdecydowali się na takie rozwiązanie, to nie powinni się dziwić, że władze centralne konstytucji przestrzegają.

  • Lubię! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gabe napisał:

Ale pancz :o

 

Ale rozumiem, że nazywając się jak się nazywasz jesteś przyzwyczajony do argumentów ad personam :D

 

Ale I tak postaram się wytłumaczyć, chodziło mi o to, że skoro w konstytucji mają ogłoszenie niepodległości regionów autonomicznych jako czynność zabroniona, a ich prawa nie są łamane (nikt im władzy w regionie nie odbiera, nie są dyskryminowani czy prześladowani), to powinni dążyć do celu zgodnie z prawem. A jedyne wyjście zgodne z prawem to dążenie do zmiany ustawy zasadniczej. I tyle. A jeśli zdecydowali się na takie rozwiązanie, to nie powinni się dziwić, że władze centralne konstytucji przestrzegają.

Pełna zgoda co do braku zgody na autonomię,ale zachowania jak dla mnie byly zbyt mocne.Inna sprawa że Katalonia ma duży wpływ na PKB , stanowiło swego czasu 20% PKB calej Hiszpanii

Odnośnik do komentarza

Dobra, póki co drugi sezon Stranger Things jest słaby. Dopiero 6 odcinek jest naprawdę dobry. Reszta to takie kluchy napchane odwołaniami i ejtisami, że to jest po prostu nudne. No i sam scenariusz historii znacznie odstaje od sezonu 1, a także bohaterowie są czasem tak niedorzeczni, aż zastanawiam się czy tak było w 1. Sezonie.

 

Na przykład:

 

 


Dzieciak w pierwszym sezonie pokonuje jakiegoś cthulu z zaświatów, po czym jakby nigdy nic bierze jako zwierzątko do domu jakiś kolejny piekielny pomiot? :roll:
 

 

 

Wiem, że już to pisałem i w cholerę narzekam ostatnio, ale wciskanie wszedzie tych piosenek jest mega irytujące (tym bardziej, że niektóre nawet nie są integralną częścią filmu tylko po prostu muzyka tła...).  Jeszcze 3 odcinki, dokończę to.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...