Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kaczy napisał:

a ja z Walterem Whitem i Putinem xD

Na pewno poimprezować wolałbym w Twoim towarzystwie. Einstein, Pascal i Kartezjusz maja juz najlepsze lata za soba i mogłaby być sztywna atmosfera, a Putin wygląda na takiego, z którym prywatnie ciekawie byłoby się napić. Waltera pod tym względem reklamować nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

No przepraszam bardzo, ale ogarniałem sie przed końcem pracy, bo do poniedziałku wolne :)

A tera spać, bo World Series trzeba obejrzeć, choć meczu #5 nie da sie już przebić.

Jakiś typek na SB Nation opisał ten mecz i stwierdził że w game 6 pojawi się pterodaktyl, tak poryte jest to co się stało :)

Odnośnik do komentarza

Pamiętam czasy modemowe. Miałem dwie zajawki: CM i stare gry. Wchodziłem po 18, bo impuls to 6 minut. Miałem pozwolenie od mamy na 3 impulsy. Szybko wchodziłem na strony CM i otwierałem tyle okienek, ile byłem w stanie, nie myślałem o kartach w przeglądarce wtedy, a później wchodziłem na fajnegry.krakow.pl i sciagalem jedna grę :D Później szybkie wyłączenie neta, czytanie i granie.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Ja miałem taki śmieszny internet na wojskowej linii telefonicznej, którego największym plusem była szokująco niska cena jak na tamte czasy (jeśli dobrze pamiętam, to wychodziło chyba 50 zł/mc za net bez limitu pobierania!!!), ale były dwa minusy - ograniczona liczba slotów, więc czasami samo podłączenie do netu trwało 1-2 h, a po drugie co 2h net się rozłączał i trzeba było znów się łączyć ;) Pamiętam, że w pewnym momencie coś się zmieniło i przez jakieś pół roku po połączeniu nie traciło się netu po tych 2h, z tego co pamiętam, to praktycznie nie wyłączaliśmy kompa z bratem wtedy :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...